Sea of Thieves op dit moment de meest gereserveerde PlayStation-game in VS
PU.nl
Nieuws

Sea of Thieves op dit moment de meest gereserveerde PlayStation-game in VS

Het is de eerste PlayStation-game van Rare

Het lijkt er op dat Sea of Thieves het goed gaat doen op PlayStation-consoles: de game is op dit moment het meest gereserveerde spel via de PlayStation Store in de Verenigde Staten.

Dat blijkt uit recente data. Daarmee is het spel populairder dan andere aankomende PlayStation-games, zoals Stellar Blade, Dragons Dogma 2 en Rise of the Ronin.

Eerder dit jaar kondigde Microsoft aan dat het meer games die voorheen exclusief op Xbox en pc uitkwamen naar andere consoles zou brengen. Het bedrijf kondigde vier games aan, waaronder dus Sea of Thieves. De game verschijnt op 30 april voor PlayStation 5.

Sea of Thieves is ontwikkeld door de Britse studio Rare. Dit bedrijf, dat voordat het werd overgenomen door Microsoft bekendstond om zijn Nintendo-games zoals Banjo-Kazooie, Donkey Kong Country en GoldenEye 007, heeft nooit eerder een PlayStation-spel uitgebracht. Sea of Thieves krijgt cross-play-opties met de Xbox- en pc-versies.

6 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Psypher045 (gebruiker is geblokkeerd)
11 maart 2024 - 13:25

Mooi zo moet het ook, het is een uitstekende kwalitatieve live service game, mogen meer live service games een voorbeeld aan nemen aan hoe Rare het doet.

En voor de huilers.
Ook playstation games gaan op xbox komen , denk vooral niet dat het niet gaat gebeuren.

Hiroki totoki van playststion zei het zelf al om te kijken naar meer opties om hun software te verkopen, op Nintendo krijg je het niet draaiende hoor, dus wat blijft dan over ? Precies ja .

De winst wat deze games maken op andere platformen gaat direct terug naar de research and developement van xbox , dus de winst van sea of thieves ,pentiment, hi fi rush , psychonauts 2 , alles call of duties diablo en al het ander van ABK wors gebruikt om nog meer dlc’s voor games te maken, überhaupt nieuwe extra games te maken en al het andere.
Door meer verkopen krijgt xbox meet exclusives die ze eventueel ook nog altijd weer verder kunnen verkopen x enn zo begint het cirkeltje weer overnieuw.

Denk daar nog meer eens over na als we 2 a 3 jaar verder zijn 😉

Zut
11 maart 2024 - 15:59

Poh nou, ik maak gelijk een screen van je inzichtvolle comment en kan niet wachten je gelijk geven over 2 a 3 jaar. Voor de huilers.

Psypher045 (gebruiker is geblokkeerd)
11 maart 2024 - 12:20

Playstation gamers roepen al jaren “xbox heeft geen games” Xbox brengt game uit , nummer 1 op playstation hahahaha

Don Carpaccio
11 maart 2024 - 09:40

Dit smaakt naar meer zullen ze bij Microsoft denken. Leuk om te horen dat een rasechte Microsoft game zoveel interesse wekt op de PlayStation.

Eeeries (gebruiker is geblokkeerd)
11 maart 2024 - 10:36
Antwoord aan  Don Carpaccio

Dat er meer games komen is gewoon een kwestie van tijd. De mensen die vol blijven houden dat het alleen bij deze games blijft, houden alleen zichzelf voor de gek. De groei zit hem in de PlayStation userbase die MS nodig heeft.

Gebruiker
11 maart 2024 - 11:01

Uiteindelijk zijn het bedrijven die veel geld willen verdienen dus in die zin heb je gelijk dat MS de PS userbase nodig heeft om nog meer geld te verdienen om overnames in de 70 miljard categorie te kunnen doen. Het is MS om het even hoe het zijn geld verdient en zijn duidelijk bereid om hun strategie aan te passen als de gebruikte strategie niet werkt. Dat zie ik als een sterkte, vasthouden aan iets wat niet werkt of meer kan opleveren lijkt me niet zo slim.
Het lijkt erop dat er maar een kleine groep mensen is die zich er wel heel druk om maakt en dat zijn doorgaans de meest treurige.