Het team dat aan een nieuwe Battlefield-game werkt, is volgens uitgever Electronic Arts groter dan ooit binnen de geschiedenis van de shooterfranchise.
Dat meldde CEO Andrew Wilson in gesprek met investeerders na het bekendmaken van de kwartaalcijfers. "Dit is het grootste Battlefield-team in de geschiedenis van de franchise. Ik bezocht de teams een paar weken geleden nog en kan niet enthousiaster zijn over wat ze toonden en wat we konden spelen."
Over de nog onaangekondigde Battlefield-game meldde Wilson: "Ik heb pas nog veel tijd besteed met het collectieve Battlefield-team. Ik heb gespeeld wat ze aan het bouwen zijn en het wordt wederom een geweldige live service."
Afgelopen maand bleek al dat EA Motive op de Battlefield-franchise is gezet, naast dat de ontwikkelaar werkt aan een Iron Man-game. Motive helpt daarmee andere EA-studio's Dice, Criterion en Ripple Effect aan "het creëren van een Battlefield-universum verspreid over verbonden multiplayer- en singleplayerervaringen".
Ik mag toch hopen dat men niet weer massaal in de verhaaltjes van EA gaat trappen. Trailers zullen er zeker vet uit zien want van bijna elke kut game kan je wel 2 goede minuten pakken, maar ik verwacht bij de beta en release weer het ergste. En zelfs als de game niet weer 1 grote hoop bugs is verwacht ik dat EA de game helemaal kapot gaat melken.
Dat betekent weinig als het leiderschap faalt
Denk dat het een nog grotere bugfest dan de huidige gaat worden op release.
Ik zou voorzichtig aan doen met wat je roept, we zien het wel. Aangezien vaak de games uitkomen als beta, zou ik wat reviews en patches afwachten voordat ik er 1 koop, en in dit geval zeker gezien de geschiedenis.
Ze doen maar, werkelijk 0 interesse sinds het 2042 fiasco.