Nieuwe Call of Duty: Warzone-map heet Area 99
PU.nl
Nieuws

Nieuwe Call of Duty: Warzone-map heet Area 99

Wordt op het Call of Duty Next-evenement onthuld

Er komt een nieuwe map naar Call of Duty Warzone genaamd Area 99.

Dat nieuws werd naar buiten gebracht door insider CharlieIntel, die een illustratie toonde wat lijkt op promotiemateriaal voor Call of Duty Next, het Call of Duty-evenement dat op 28 augustus wordt gehouden.

Verdere details over de map zijn er nog niet, maar worden dus volgende week onthuld. Afgelopen juni claimden insiders al dat Area 99 ergens gedurende de release van Call of Duty: Black Ops 6 zou verschijnen.

Tijdens het Call of Duty Next-evenement wordt ook de multiplayer van Black Ops 6 uit de doeken gedaan. De multiplayermodus heeft op release zestien maps. Twaalf maps zijn voor 6v6-potjes, en vier Strike-maps kunnen zowel in 6v6 als in 2v2 gespeeld worden. Onlangs lekten de maps al uit. Het gaat om een mix tussen maps uit de eerste Black Ops en nieuwe maps.

Call of Duty: Black Ops 6 verschijnt op 25 oktober voor Xbox- en PlayStation-consoles en pc. De game komt ook op Xbox Game Pass te staan. Het is niet bekend wanneer Area 99 precies voor Warzone verschijnt.

2 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
shadowfirenl
23 augustus 2024 - 11:44

Al vind ik Warzone lang niet meer zo leuk als voorheen doordat iedereen zo goed is geworden of ikzelf zo slecht, toch ben ik wel benieuwd naar de nieuwe map. Het lukt me nog maar amper om een kill te maken en als je de killcam vervolgens te zien krijgt vraag ik me af hoe die spelers zo goed kunnen zijn… Of ik wordt gewoon oud haha.

-JK-
24 augustus 2024 - 00:14
Antwoord aan  shadowfirenl

kans is ook erg groot dat ze cheaten in zon geval.
Bijvoorbeeld op je richten voordat je in beeld komt, als jij eerst schiet maar hun draaien om en schieten jou neer met nota bene hetzelfde wapen.

Je kan nu ook botcamp doen, dan speel je een kleinere map van battleroyale en je speelt tegen bots en een aantal mensen. Misschien is dat iets?