Halo Studios heeft een nieuwe competitieve modus voor Halo Infinite onthuld: S&D Extraction.
In de modus nemen twee teams van vier spelers het tegen elkaar op. Een van de teams krijgt een verdedigende rol en het andere team een aanvallende. Dit wisselt elke ronde. Het aanvallende team krijgt de opdracht om een zogenoemd Extraction-apparaat te planten in een van de twee Extraction-zones. Het verdedigende team moet dat logischerwijs zien te voorkomen. Het team dat zes rondes wint, is de winnaar van het potje.
Spelers hebben elke ronde maar één leven. Als ze sterven, moeten ze langs de zijlijn toekijken. Tussen de rondes door krijgen ze steeds dertig seconden om wapens en andere uitrusting aan te schaffen. Ook kunnen spelers zichzelf terugkopen als ze af zijn gegaan. Halo Studios omschrijft dat wel als een groot risico, omdat het erg duur is.
S&D Extraction komt later dit jaar naar Halo Infinite. Een exacte releasedatum is er nog niet.
Leuk! Wat er allemaal met forge kan tegenwoordig is niet normaal. De Maps zijn soms beter dan die de devs maken en de modes worden alleen maar gemaakt in forge tegenwoordig.
Halo infinite is sowieso voor mij de beste arena shooter die er is. Ik probeer ze allemaal, maar toch blijf ik terugkomen bij Infinite. Jammer dat ze het zo vernkt hebben op het begin en de playerbase erg laag is.