Speedrunner speelt Switch 2-versie Zelda: Breath of the Wild alvast uit
PU.nl
Nieuws

Speedrunner speelt Switch 2-versie Zelda: Breath of the Wild alvast uit

Tijdens een Switch 2-hands-on-evenement

Tijdens een Switch 2-hands-on-evenement in Japan speelde een speedrunner de nieuwe versie van The Legend of Zelda: Breath of the Wild in ongeveer zeven minuten uit.

Wanneer de Nintendo Switch 2 op 5 juni verschijnt, komt er ook een update uit voor Zelda: Breath of the Wild die voor 10 euro gedownload kan worden en onder andere HDR-ondersteuning en een smartphone-app toevoegt. Nintendo Switch Online-leden kunnen de update gratis downloaden.

Tijdens de Switch 2-evenementen die overal ter wereld worden gehouden kan deze Switch 2-versie van Breath of the Wild ook gespeeld worden. Mensen kunnen op deze evenementen maximaal twintig minuten aan de slag met Breath of the Wild voordat de timer afloopt. Een speedrunner besloot tijdens een van deze evenementen de game echter ruim binnen die tijd uit te spelen. In onderstaande video is te zien hoe het hem lukt.

Daarbij moet wel gezegd worden dat mensen die de Switch 2-versie op een van deze evenementen spelen, uit verschillende savefiles kunnen kiezen. Daarbij kiest de persoon in kwestie een savefile vlak buiten Hyrule Castle. Ondanks dat is het toch een indrukwekkende prestatie, zeker gezien de speedrunner zijn in-game uitrusting weggooit en allerlei technieken gebruikt om zo snel mogelijk het einde van de game te bereiken.

3 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Mister Frowdo
28 april 2025 - 23:13

Speedrunners zijn geen echte gamers.

KingLoekie85
29 april 2025 - 16:27
Antwoord aan  Mister Frowdo

Speed running is een kunst op zich, ik denk dat een slechte speedrunner al boven jou skills zit.

watashi wa maurice desu.
28 april 2025 - 19:51

Dit is toch humor. Kun je zeggen dat je waarschijnlijk de eerste ter wereld bent die een switch 2 spel uitspeelt
Misschien zelfs wel de eerste ter wereld die ooit een rol uitspeelt op een console die nog niet uit is. HAhah

Voor mijn mening is het dat ik speedrun niet begrijp. Leuk en knap dat ze zulke exploits kunnen gebruiken om zonder cheats dingen te doen die niet bedoeld zijn. Maar ik vind het dan geen genieten meer. Ik denk dat veel speedrunners vanaf dag 1 zoeken Naarden manier om iets sneller te doen. En niet eerst200 uur de game spelen en dan nog opnieuw alles sneller doen.
Niet mijn stijl. ‘Aar wel cool om te zien dat het kan, en leuk dat zulke mensen nu een test kunnen gebruiken om dan de game uit te spelen. 🤣🤣🤣