Call of Duty: Black Ops 1 en 2 krijgen mogelijk stevige PS5-prijs
PU.nl
Nieuws

Call of Duty: Black Ops 1 en 2 krijgen mogelijk stevige PS5-prijs

Microsoft Store-listings suggereren 40 dollar zonder DLC.

Call of Duty: Black Ops 1 en 2 komen in juli als ports naar PlayStation 4 en 5, maar de prijsstelling roept al weerstand op voordat er officieel iets is aangekondigd.

Listings op de Microsoft Store en Xbox Marketplace, opgemerkt door IGN, vermelden beide games voor 39,99 dollar per stuk, zonder DLC inbegrepen.

De DLC-pakketten staan inmiddels op 10 dollar per stuk geprijsd, en de season passes op 30 dollar. Wie dus beide games inclusief alle seizoenspassen wil, betaalt mogelijk 140 dollar in totaal. Activision bevestigde vorige week dat de ports Campaign, Multiplayer en Zombies bevatten, maar gaf geen uitsluitsel over DLC-beleid of prijs voor PlayStation. Het woord “port”, niet remaster of remake, doet vermoeden dat er weinig tot geen aanpassingen worden gedaan aan de basis.

Call of Duty Black Ops 2

De reactie online was voorspelbaar. “Niet inclusief DLC en 40 dollar rekenen voor games uit Obamas eerste termijn is misdadig werk,” schreef één gebruiker op X. Een ander: “Games van die leeftijd zouden maximaal 20 dollar met DLC erbij moeten kosten.”

Eerder dit jaar kondigde Activision al aan dat Call of Duty: Modern Warfare 4 op 23 oktober verschijnt. De klassieke Black Ops-ports zijn deels bedoeld als opstapje richting die release, die zich deels in hetzelfde universum afspeelt.