Marvel heeft tijdens New York Comic-Con de eerste trailer getoond van hun aankomende serie Wonder Man.
De serie wordt gemaakt door Destin Daniel Cretton – de regisseur van Spider-Man: Brand New Day – en moeten een soort liefdesbrief aan Hollywood vormen. In de trailer zien we hoe opkomend acteur Simon Williams (gespeeld door Yahya Abdul-Mateen II) auditie doet voor een rol in een superheldenserie, maar er achter komt dat hij daadwerkelijk speciale krachten heeft.
Naast Yahya Abdul-Mateen II zien we ook acteurs als Ben Kingsley en Arian Moayed, die beiden al eerder in Marvel-producties voorkwamen en hun vorige rollen zullen voortzetten. Wonder Man zal uit acht afleveringen bestaat en is vanaf 27 januari 2026 op Disney+ te zien.
Tijdens Comic-Con werden ook beelden van andere aankomende Marvel-producties getoond, al zijn die nog niet op internet gepubliceerd. Zo werd bevestigd dat in maart het tweede seizoen van Daredevil: Born Again verschijnt, en dat in het najaar van volgend jaar het tweede seizoen van Your Friendly Neighborhood Spider-Man uitkomt. Ook werd Vision Quest onthuld, waarin een witkleurige Vision als doel heeft om zich mens te voelen, en daarbij hulp krijgt van Ultron en J.A.R.V.I.S. Het tweede seizoen van X-Men '97 komt in de zomer uit.
Het karakter zoals die is in de comics lijkt mij een lastige om goed te verfilmen. Ik moet zeggen dat het mij niet helemaal duidelijk is waar het nu over moet gaan? Is dit marvel’s antwoord op Apple Tv, “the studio” met een stukje meta superhero fatigue?
Ziet er wel tof uit, ben benieuwd of het wat wordt.
Het lijkt wel of Disney expres wilt falen.
Lijkt me een leuke serie, ben ook wel weer toe aan wat Marvel nieuws. Maar was Wonderman niet blank in de strips? Ach… ik neem nog een schaaltje blanke vla.
Blanke Vla mag niet meer, het is “hardwerkende mensen vla”
Haha, omg, ik moest hier echt veel te hard om lachen
Ik had de afgelopen drie weken vakantie en ben naar een stuk of zes stripwinkels geweest en overal was het hetzelfde. Meer manga, minder comics. Er worden bij Marvel en DC aanpasingen gedaan aan de karakters of nieuwe personages geïntroduceerd waar niemand op zit te wachten en de klanten stemmen met hun portemonnee. Japan doet dat anders en die blijven hun klanten wél trouw, waardoor de verkoop alleen maar toeneemt.
@rainking het verschil wordt alleen maar groter en groter. Kijk maar hoe de Demon Slayer film dit jaar zijn reet afveegt met de hele westerse filmindustrie.
@Frostinator
“Kijk maar hoe de Demon Slayer film dit jaar zijn reet afveegt met de hele westerse filmindustrie.”
Ik zat het net even op Box Office Mojo te bekijken. Die heeft flink gescoord, inderdaad. Zeker als je vergelijkt hoe het in het eigen land heeft gedaan. Superman en Fantastic Four hadden beide wel meer opbrengst in de VS, maar die hebben dan ook bijna drie keer zoveel inwoners als Japan.
@rainking en dan moet je dus bedenken dat 99% van de filmkijkers dus ook al 3 seizoenen en de eerste film heeft gezien. En dat is dan 1 populaire franchise uit Japan. Demon Slayer als franchise zelf legt het weer af tegen andere populaire Japanse ips. Hollywood, Marvel als franchise en DC als franchise moeten maar eens accepteren dat ze niet langer relevant zijn behalve voor verstokte fans.