Playground Games heeft een nieuwe trailer uitgebracht voor Forza Horizon 6, waarin Japanese kunst centraal staat.
De trailer kondigt “The Art of Driving” aan, een driedelige documentairereeks op het Forza YouTube-kanaal gepresenteerd door autocultuur-fotograaf Larry Chen. De reeks draait om de negen Japanse kunstenaars die originele werken maakten voor de spelwereld: murals verspreid over de kaart, gebaseerd op Japanse mythologie, subculturen en regionale geschiedenis.
Dragon76 vertaalde het Nebuta Festival naar een cyberpunk-mural, manga-kunstenares Inko Ai Takita ontwierp negen personages voor de billboards op het Shibuya-kruispunt. De eerste aflevering staat nu online.
Dat Playground hier een aparte reeks aan wijdt, zegt iets over hoe ze Japan willen neerzetten. Of het lukt, is pas te beoordelen als de game op 19 mei verschijnt, voor Xbox Series X|S en pc. PlayStation 5 volgt later dit jaar.