Wat spelen we dit weekend? - Broekpoepen in Days Gone Remastered
PU.nl
Games

Wat spelen we dit weekend? - Broekpoepen in Days Gone Remastered

We hebben een redelijke koude week achter de rug in vergelijking met vorige week, maar dit weekend zien we gelukkig de zon weer. In ieder geval verveelt niemand zich dit weekend. Wat ga jij spelen?

Dunke

Wanneer deze rubriek gepubliceerd is ben ik in Zaandam om de Nintendo Switch 2 vast te houden. Of ik nog aan iets anders toe kom valt nog te bezien. Ik wil eigenlijk vooral Donkey Kong Bananza spelen.

Verder hoop ik tussen het schoolwerk weer verder te gaan met Blood & Wine. Toussaint is in alle drukte een ontzettend welkome happy place. Een happy place vol monsters en zwaarden. Just how I like it.

Gosse

Leve de fysieke schijfjes! Ik heb de remakes van Resident Evil 2 en 4 lekker goedkoop op de kop kunnen tikken. Dus ga ik me daar lekker in storten. Dat wordt mijn vuurdoop in de serie, want ik heb nog geen enkele game uit de franchise gespeeld. Natuurlijk is deel 4 op de GameCube een onwijze klassieker, maar ik was zes jaar toen die game uitkwam. Mijn jonge hartje had dat denk ik wat minder goed kunnen hebben. Dat niet alleen, ik heb ook Indiana Jones en the Great Circle besteld, dus daar moet ik ook nog tijd voor vrijmaken. Alsof dat nog niet druk genoeg is ga ik ook nog eens naar Black Bag in de bioscoop. Kortom, een topweekend voor de boeg waarin ik de zon ga vermijden.

Sander

Final Fantasy IX is best een ding. Er komt misschien een remake, maar wacht daar vooral niet op. Deze game is een kwart eeuw na de oorspronkelijke release nog steeds relevant. Het absolute geloof in technologie komt pijnlijk aan bod. Final Fantasy IX maakt een duidelijk punt: vertrouw niet te veel op big tech, maar wees vooral aardig voor je buren. Dus dat is mijn doel voor het weekend. Ik ga met hoofdrolspeler Zidane en z'n crew lief zijn voor de wereld.

Mol

Gisteren m'n hele PS5 opengemaakt tot aan de heat sinks toe. De ouwe reus viel na 2 minuten uit door oververhitting. Dat komt omdat ik de PS5 goed op de grond heb laten kletteren. Ik heb nog nooit hardware zitten openschroeven, dus het was een leuke ervaring. Gelukkig was alle moeite niet voor niks, want hij draait weer als een zonnetje! Dus ik kan eindelijk verder met het broekpoepen door hordes in Days Gone Remastered. Proost hè?

Jari

Elke week zeg ik dat ik wéér een andere game aan het spelen ben en die traditie houden we ook deze week in stand. Naast Forza Horizon 5 is The Last Of Us Part 2 erbij gekomen. Ik zag van alles voorbij komen over de televisieserie, maar die vind ik eigenlijk helemaal niet zo boeiend. De game opnieuw spelen leek me een beter idee en dat valt gelukkig wel in de smaak. Door het ijzersterke en aangrijpende verhaal vergeet je gewoon dat de gameplay behoorlijk repetitief is. Wat een ervaring!

Voor mij begint het gameweekend overigens vroeg, want als je dit leest ben ik waarschijnlijk rondjes aan het rijden in Mario Kart World tijdens de Nintendo Switch 2 Experience in Zaandam. Fijn weekend!

Dwayne

Het eerste pakket van Hitman: World of Assassination is voor een habbekrats te halen op de PS Store, dus ik duik dit weekend in de wereld van Agent 47. IO Interactive werkt momenteel aan Project 007 (daar lees je overigens meer over in de komende PU Magazine), dus hoog tijd om eens te kijken wat ze neergezet hebben met Hitman. Een semi-first time visit voor mij - toen ik wat jonger was vond ik Hitman te ingewikkeld - dus ik ben benieuwd hoe hij ditmaal binnenkomt. Fijn weekend!

Luuk

Ik had dolgraag The Elder Scrolls: Oblivion Remastered hier weer willen neerzetten, maar helaas weet ik niet of de game dat zelf nog wel wil. Deze game doet er namelijk alles aan om me te laten stoppen met spelen. Van de eerste crash in de tutorial en de vreselijke optimalisatie, tot het slopen van de upscaling in patches en het regelmatig vastlopen bij het laden van mijn savegame. Afgelopen weekend kwam ik bovendien opnieuw dezelfde quest-bug tegen die me destijds al mijn eerste playthrough van de originele game deed staken. En als klap op de vuurpijl worden sinds gisteren elke keer dat ik de game opstart ál mijn instellingen, shader-compilaties en savegames gereset...

Deze game gaat dus weer terug op de backlog totdat deze frustrerende bugs zijn verholpen. Dan toch maar echt een begin maken aan Days Gone Remastered! Fijn weekend!

Rodney

Ik ben inmiddels helemaal vastgegrepen door de uiterst Franse klauwen van Clair Obscur: Expedition 33. Ik zit er nu ongeveer een uurtje of acht in en heb nog geen idee wat de fuck er allemaal aan de hand is in deze mysterieuze wereld, maar ik geniet met volle teugen van ieder gevecht, uitzicht en gesprek dat Sandfall Interactive op me afvuurt. Lekker pielen met pictos, Lumina, wapens en skills, daar ben ik de aankomende dagen nog wel even zoet mee terwijl dit fantastische verhaal zich langzaam maar zeker voor me ontrafeld. Fijn weekend!

Jacco

Ik zit weer in een gamedip omdat er weer te veel games om te spelen zijn, maar geen één me écht hookt. Ik was in principe bezig met Oblivion, nadat ik Assassin’s Creed Shadows bijna had uitgespeeld, nadat ik Avowed bijna had uitgespeeld. Zie je het patroon? Ik maak games vaak net niet af, en dat geeft me een ongemakkelijk gevoel. Misschien moet ik dit weekend maar het staartje van Shadows meepakken en verder genieten van het weer. Verder ga ik sowieso Andor kijken en hoop ik dat nog iemand met me mee wil naar Thunderbolts (voor de tweede keer).

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Pc-versie Stellar Blade officieel aangekondigd
PU.nl
Nieuws

Pc-versie Stellar Blade officieel aangekondigd

Zoals al bekend was komt het spel op 11 juni uit

Na een te vroeg gepubliceerde trailer eerder deze week is de komst van de pc-versie van Stellar Blade op 11 juni nu officieel bevestigd.

Op het officiële PlayStation YouTube-kanaal werd begin deze week een trailer gedeeld met de aankondiging en releasedatum van de pc-versie. De trailer werd weer verwijderd, waaruit bleek dat hij te vroeg was gepubliceerd.

Inmiddels heeft de officiële aankondiging wel plaatsgevonden en blijkt de releasedatum te kloppen. Daarbij is ook duidelijk dat de pc-versie ondersteuning voor upscalingstechnologieën DLSS en FSR bevat, alsmede 25 nieuwe kostuums voor het hoofdpersonage en een nieuw baasgevecht met Mann, de leider van de Sentinals. PS5-gamers zullen een gedeelte van de nieuwe inhoud ook ontvangen middels een update.

Op 11 juni verschijnt er ook een 'Complete Edition' van de game op pc en PlayStation 5. Daarin zit niet alleen de basisgame, maar ook diverse verschenen dlc, waaronder de cross-overs met Nier: Automata en Goddess of Victory: Nikke.

Stellar Blade verscheen in april vorig jaar op PlayStation 5. De game speelt zich af in de nabije toekomst, waarbij de mensheid van de aarde wordt verbannen na het verliezen van een oorlog tegen de buitenaardse Naytiba. Om de aarde weer terug te winnen, kruipen spelers in de huid van Eve. Zij moet het tij keren voor de mensheid. De game draait vooral om de hectische gevechten, vol met aanvallen, verdedigingsmoves en vloeiende combo's.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Take-Two suggereert dat Grand Theft Auto 6 niet nogmaals wordt uitgesteld
PU.nl
Nieuws

Take-Two suggereert dat Grand Theft Auto 6 niet nogmaals wordt uitgesteld

'Historisch gezien houden we ons er aan wanneer we een precieze datum hebben gegeven'

Uitgever Take-Two Interactive heeft gesuggereerd dat nog een uitstel voor Grand Theft Auto 6 onwaarschijnlijk is.

Onlangs werd aangekondigd dat het langverwachte Grand Theft Auto 6 niet meer aankomend najaar verschijnt, maar op 26 mei 2026. Kort daarna werd ook een nieuwe trailer van de openwereldgame gedeeld. Fans en bedrijven in de industrie die de releasedatum van hun game proberen te plannen maken zich echter zorgen dat de game nogmaals wordt uitgesteld.

Strauss Zelnick, de CEO van uitgever Take-Two Interactive, heeft die zorgen in een interview met IGN proberen weg te nemen: "Historisch gezien houden we ons er aan wanneer we een precieze datum hebben gegeven." Dat is natuurlijk geen directe bevestiging, maar wel een goed teken.

Over de reden van het uitstel: "Wanneer we dichterbij het afmaken van een game waarbij perfectie nodig is komen, wordt steeds duidelijker hoeveel we nog moeten doen. In dit geval wilden we er zeker van zijn dat Rockstar Games genoeg tijd had om hun creatieve visie zonder limieten te bereiken. Daar stond ik zelf ook achter."

In gesprek met investeerders gaf Zelnick aan dat GTA 6 volledig in ontwikkeling is sinds 2020. "Ik denk dat het een slimme investering is om Rockstar extra tijd te geven voor zo'n revolutionair project. De ambitie en complexiteit van Grand Theft Auto 6 is groter dan alle voorgaande Rockstar-spellen, en het team is van plan om wederom een verbluffende entertainmentervaring te leveren die de verwachtingen van spelers overtreft."

In Grand Theft Auto 6 verkennen spelers een fictieve versie van Miami - oftewel Vice City - en omstreken met twee hoofdpersonages, Lucia Caminos en Jason Duval. De game komt naar PlayStation 5 en Xbox Series X en S.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!