Het is gebeurd: Gamer.nl en PU.nl zijn samengevoegd onder de vlag van Power Unlimited. Misschien ben je een beetje in de war, misschien voelt het als een warm bad. Voor nu wil ik iedereen hartelijk welkom heten.
Maar serieus, ik hoop dat jullie op het nieuwe PU.nl vinden waar je naar op zoek bent. De fusie is noodgedwongen, maar op z’n minst kunnen we de krachten bundelen om de beste content op het gebied van games, films, series en tech te maken.
Het is daarbij een beetje verwarrend dat PU.nl juist de lay-out van Gamer.nl heeft gekregen. Dat heeft vooral technische redenen, maar ook hebben we gemerkt dat deze lay-out heel goed werkt. De nieuwslijst is voor veel gebruikers een overzichtelijke manier om op de hoogte te blijven van gamenieuws, naast achtergronden, reviews en podcasts. We vieren videogames, én nemen ze serieus. Daarbij zijn we breder dan dat: films, series en tech hebben een prominente plek op PU.nl.

Ben je nou niet zo bekend met deze lay-out, dan wil ik je vragen het een kans te geven. Dit soort veranderingen voelen soms heftig, maar in de praktijk raak je er vanzelf aan gewend. En heb je suggesties voor hoe het beter kan? Laat dat dan weten in de reacties of mail naar [email protected].
Daarover gesproken: de nieuwe site is nog zeker niet perfect. Momenteel zijn we druk bezig om bugs en foutjes te verhelpen, zoals een gekke weergave op Android, dode menu-items en nadere zaken. Niets fundamenteels (hoop ik), maar genoeg oneffenheden waar we deze week zoet mee zijn. Zodra die uit de weg zijn, dan kunnen we kijken naar volgende verbeteringen. Wat dacht je van een notificatiesysteem?

Tot slot wil ik je nog even wijzen op de verschillende thema’s. Onderaan de homepage vind je een schakelaar die wisselt tussen het uiterlijk van Gamer.nl en PU.nl – dat enkel de kleuren van de website aanpast. Je krijgt ze ook te zien wanneer je direct naar de url Gamer.nl of PU.nl navigeert. Mocht je nou ondanks dat constant hetzelfde thema blijven zien: start dan je browser even helemaal opnieuw op.
Goed, dat was even een korte update over de website. Mocht er significant nieuws zijn, dan weten we jullie te vinden!
Ik was heel negatief in mijn comment op Gamer.nl.
Maar dit voelt nog steeds heel erg als GNL. Gewoon no nonsense nieuwsartikelen in een goed overzicht.
Ik hoop dat die dna aanwezig blijft en ik denk dat dit wel mโn go to game nieuws website blijft.
Als UX’er ben ik niet heel content met de opzet van de website. Met name de “toon meer reacties” knop die je moet indrukken om alles te kunnen zien en het ontbreken van afbeeldingen bij de nieuws items in je overzicht. Maar we zijn er!
En waar scroll je helemaal naartoe als je niet op “toon meer reacties” klikt? Kanus. Ik zie btw ook niks oplichten of ook maar een enkele indicatie dat ik op een nieuws artikel in het overzicht kan klikken als ik er overheen hover..
ben wel iets wat negatief op deze ochtend, maar degene die dit heeft gemaakt moet toch beter weten. ๐
Ik heb er geen problemen mee. Op Android ziet het er prima uit. De website lijkt wat sneller dan de oude PU-site.
Moet zeggen dat ik de kleuren van pu rustiger overkomen dan de kleuren van gamer. Ik vind het de nieuwe lay-out gewoon top
Nou PU ga aub terug naar de oude layout site.
Hier kan ik echt niks mee het is saai en onoverzichtelijk.
Snap ook niet waarom het altijd anders moet.
Het blad is ook al een stuk minder dan vroeger, een artikel die 6 pagina’s beslaat (PU #363 Samurai Pizza Cats) en dan is het spel niet eens uit want dat is onbekend.
En het werkt ook niet.
Als ik onder aan de pagina op Meer nieuws klik krijg ik :
You died!
Het lijkt erop dat de queeste om deze pagina te vinden is gefaald. Keer terug naar onze thuisbasis, of raap je moed bij elkaar en probeer het nog een keer!
Denk kwestie van tijd of aantal jaren dat PU en Gamer failliet gaan.
Jullie zijn zeker de leukste op feestjes.
De migratie is goed gelukt? Wauw, okรฉ, maar, waar kunnen we nu naar uitkijken na de zomer?
De herfst.
Hoi.
Test
Het zou echt heel fijn zijn als de thumbnails bij de berichten terug kunnen komen op de homepage. Je moet veel lezen nu om erachter te komen wat wel of niet interessant is voor jou.
Ik lees dit meer terug hier in de comments van de PU-ers. Maar het gebrek aan die thumbsnails was juist de reden dat ik naar gamer.nl ging en niet pu.nl toen insidegamer ermee ophielt.
Wordt wennen dat er weer eens wat reacties onder nieuws posts staan.
Een artikel over ’technische’ redenen zou ik wel interessant vinden. Gevalletje van de PU.nl code was aan vervanging toe?
@gamer1993
De Gamer.nl code anders ook.
haha ja dat zal best ook wel zo zijn. Een volledig nieuw systeem heeft ook een prijskaartje. Dan kies je maar voor de minst slechte die je al hebt.
Je kon op een gegeven moment letterlijk niet meer inloggen op Gamer.nl en als dat wel lukte, dan was de site zo traag dat een artikel openen soms letterlijk een paar minuten duurde. Ik kan me echt niet voorstellen dat het op PU.nl erger was. ๐
Maar als je nu reageert krijg je dan ook eindelijk een notificatie (via de gamer.nl website) dat iemand heeft gereageerd op je?
Nee nog niet! De reactiebug wordt opgelost btw ๐
Ik bekeek altijd al beide sites, dus voor mij veranderd er vrij weinig, behalve dat ik nu nog maar naar 1 website ga.
Lekker vlot.
Vind het rommelig. Als je naar beneden scrollt kan je eigenlijk oneindig scrollen. Van mij mag de text meer breder gezet worden, teveel leegte links en rechts.
Dit. Haal aub dat ยดยดvolgend nieuwsberichtยดยด weg.
En inderdaad, trek de layout veel breder. Ik vind het moeilijk om rustig een lading comments te lezen.
De Gamer.nl lay-out (light mode) met de PU.nl looks (switch onderaan de pagina omgezet). Perfect! Dat alle sitefuncties nu weer werken en dat alles lekker snel is, is ook top. Notificaties en toegang tot user profiles (via aanklikken username), zouden nog welkome toevoegingen zijn.
Heb niks gevoeld van de change, goed bezig.
Kwam van Gamer.nl. zelfs mn shortcut leid me naar wat blijkbaar nu pu.nl is.
Zo blijft het toch een beetje je vertrouwde nest!
Gezellig ๐
Het is wennen, maar ik ken het nog wel van Gamer.nl.
Ik ga de berichten met #notificatiegate niet missen, dat zal nu wel veranderen in klaagzang over de lay out
You sweet summer child.
Ik bekijk de site altijd op mijn telefoon. Vind de site wel minder tot nu toe, maar kan ook even wennen zijn. Zie nu bv alleen titel van een topic ipv titel en bijbehorende afbeelding..
Verander maar weer terug, dit is 3 keer niks..
Ik word behoorlijk onrustig van de lay-out van de homepage.
En waarom kan je comments niet meer minnen?
Die hele minnetjes kun je toch niet missen neem ik aan?
Dat is een bewezen systeem wat niet werkt. Gamer had dat ook ooit, en ongeacht of je positief of negatief reageerde als mensen standaard iemand niet leuk vonden dan kreeg je toch een min.
Het meest nutteloze systeem is mensen minnen om te laten zien dat hun opmerking niet gewaardeerd wordt.
In plaats van minnen kun je beter reageren en de discussie aangaan waarom je iets niet goed vond, dat is een manier om iemand te laten zien wat je van een opmerking vind toch.
Minnetjes is het meest nutteloze en misbruikte systeem van beoordelen.
Ik was blij dat gamer van die onzin af was.
Zoals ik al zei, als iemand niet met mij eens is gewoon lef hebben om te reageren, daar is het heel reageer systeem overigens voor bedoelt.
Anders moeten ze zo maken dat je enkel kan minnen als je ook een reactie geeft waarom je iemand mint.
Ja het verwijderen van minnetjes stond ook al op de planning voor PU. Het geef gewoon een negatieve sfeer, en lokt ook uit om anderen weer te gaan minnen ipv. een discussie te voeren.
Haha mooi dat juist ‘boze meneer’ de minnetjes mist ๐
@Debster Zonder mijn dagelijkse dosis minnetjes kom ik de dag niet door…
You died!
Het lijkt erop dat de queeste om deze pagina te vinden is gefaald. Keer terug naar onze thuisbasis, of raap je moed bij elkaar en probeer het nog een keer!
De dag begint goedโฆ
Welke pagina kwam je tegen?
Ik kwam ‘m tegen op de archief pagina van reviews.
Edit: nog even gekeken, maar blijkt inmiddels alweer te werken.
Ik krijg die melding, zowel op Desktop als Mobile, als ik op Meer nieuws klik onderaan de pagina.
Check, die laatste was bekend. Wordt gefixt!
Veel succes met de nieuwe fusie! ๐๐ป๐
Daar zijn we weer (nog steeds in Japan ๐ฏ๐ต)! ๐๐ผ
Snap alleen niet zo goed waarom ik hier MR8019 als username heb ipv MR1980, terwijl ik dat niet in mijn profiel zieโฆ.
Je bent wel echt heel oud geworden ๐!
Weet je wel zeker dat je in Japan bent? Het lijkt erop dat je met het vliegtuig in een andere dimensie terecht bent gekomen. MR8019 is het profiel van je toekomstige zelf ๐คฏ
Haha lijkt erop idd! ๐
Gaat even wennen worden. BTW, de banner bovenaan toont gek genoeg het Gamer.nl logo, รฉรฉn van die “geesten” die hier nog rondwaren?
Dat ging soepeltjes. Ff andere koek, ziet er strak uit. Maar zoals ik net al voorbij zag komen, ook ik mis de plaatjes. Was net de reden dat ik ooit bij de PU magazine terecht kwam
Ik moet echt enorm wennen, zeker op de laptop leest het gewoon niet zo goed weg. Bij PU zat je veel dichter op een bericht, hier is de halve pagina niet in gebruik en zijn de avatars voor mijn gevoel ook klein.
Voor het nieuws zelf is het wel overzichtelijker, maar om een discussie te lezen of een bekende user goed op te merken niet.
Heb twijfels of ik door wil gaan, maar ik zal het even aan zien.
Eens, op de laptop / desktop is heel veel ruimte niet in gebruik. Hebben we allemaal grote schermen tegenwoordig…. ๐
Goed bezig heren en dames! Website ziet er lekker strak uit.
Kijk uit naar de nieuwe content.
Ziet er allemaal netjes uit! Succes Guys ๐คฉ
Heren en dames, complimenten voor de (vooralsnog) zeer soepele migratie! Het is allemaal even wennen qua lay-out maar ik denk dat dat wel goed komt. Thumbnails bij de artikelen vind ik persoonlijk ook fijner. Heel chill dat er weer een Reviews categorie is (die werkt) en dat je op mobiel kunt zien van welke datum en tijd een artikel is. Ik zie in ieder geval vandaag en gisteren staan. Als ik op mobiel (Android) klik op meer nieuws gaat het kapot.
Heul klein dingetje: bij het navigeren naar een artikel zie je het PU logo heel snel flitsen naar het Gamer logo.
Dat laatste is de rondwarende geest van Gamer.nl, haha!
Vind de exacte tijd van plaatsen niet echt belangrijk, aangezien het toch het al meest recent staat geordend. Dat vandaag en gisteren vind ik dan ook wel weer fijn voor het overzicht .
En nog een ronddwalende geest is denk dat de reactieknop geel blijft, ondanks dat ik ‘m op Gamer thema heb staan.
De site ziet er wel tof uit vindt ik! En gelukkig zijn die irritante minnetjes weg.
De site ziet er wel tof uit vindt ik! En gelukkig zijn die irritante minnetjes weg.
Wat een goed idee dat notificatiesysteem! Verder ziet het er best strak uit. Beter dan de vorige PU website look naar mijn mening.
Yeuy kon eerder op de dag niet inloggen maar nu wel. Hopelijk kan de elitaire gemeenschap van gamer.nl een beetje wennen aan ons speciale gevallen. Dit format is wel wennen zeg.
Klopt maar dat inloggen was wel heel snel werkend ๐
Wij (gamer.nllers) hebben zorgvuldig alle speciale gevallen weggemodereerd in de loop van de jaren.
Ze moesten toch ergens naar toe.
Zit Coola hier?
Ik mis ‘m soms wel namelijk.
Die werkt nog steeds aan zijn sloganโฆ
Tjah wij misten ondertussen die speciale gevallen wel weer, speciale gevallen maken de wereld mooier toch?
En eigenlijk willen we in ons hart allemaal speciale gevallen zijn ๐
Als visueel georiรซnteerd en dyslectisch persoon mis ik wel de plaatjes bij de nieuws berichten
Sneller dan verwacht #voordezomer
Ik zie dat reviewscores op de gamer.nl methode uitgedrukt worden in cijfers 1-10, eventueel met een decimaal, terwijl PU sinds mensenheugenis een schaal van 0-100 gebruikt. Gaarne de PU-schaal terug brengen.
Dan denk je die komma weg, en klaar
Dan ontploft mijn brein.
Haha, ik snap t wel ๐
Tot je een paar maanden verder bent en het ineens heel normaal is.
Op welke school jij zat en zeker toen je nog in opgroei fase zat werd ook 1 – 10 gehanteerd hoor, daar deed je toen ook niet lastig om.
Het is mogelijk even wennen maar je hele leven pas je je al aan hoor, dat gaat met dit vanzelf ook.
Wel snap ik dat het even wennen is.
Fijn dat het allemaal gelukt is. Hopelijk komen de plaatjes voor de artikelen nog terug.
Zo, werkt vlot! Ziet er prima uit maar zet aub snel weer de plaatsjes voor de artikelen! Ik wil snel kunnen zien of ik het artikel interessant vind of niet…
Ziet er echt top uit ! Veel rustiger om te lezen ook. Love it.
Hoppa, ziet er toch goed uit.
Paar aanpassingen mogelijk en wat tweaken maar voor mij ziet het er goed uit.
1 ding, de gamer mobiele site heeft bij mij wel pu kleuren. En niet het gamer rood.,
Niet storend maar ik vind de rode kleur stelling net mooier en luxer.
Of is dat bewust dat gamer bovenaan rood is maar de reacties en namen in geel stellingen zijn?
Verder hallee iedereen. Ik ben niet onbekend kwa naam maar kwam zelden op PU. Maar zal nu vaker komen,
Hoi! Welkom terug!
Hoi.
Dank je wel.
Ziet er keurig uit. Kan hier wel aan wennen!
Dat is vloeiend gegaan zeg ๐ Vanochtend zat ik nog op gamer.nl
Kan ik de films & series weg filteren in het overzicht? Dat is juist waarvoor ik hier NIET kom ๐
Ik kwam regelmatig op beide sites en ik moet zeggen het ziet er goed uit. Heel veel succes met alles en ik kijk enorm uit naar alles wat jullie gaan doen!
Welkom (terug) allemaal! Laten we er een mooi feestje van maken.
hallotjes allemaal. ik zou graag mijn username willen veranderen van MaestroRahl naar maestrorahl. is dat mogelijk? verder zie je geen kleine plaatjes/thumbnails op de mobiele versie bij nieuwsartikelen. gaat dat nog komen, dat zal ik in ieder geval zeer op prijs stellen.
Ziet er goed uit heren en dames van PU en Gamer. Hopelijk was het een soepele migratie. Succes!
We hebben een clubje opgericht voor mensen met een gamer gezicht, je bent erbij, je bent erbij!
Mooi clubje. ๐
Niet om te bitchen trouwens (al kan wat niet is nog komen), maar er is op dit nieuwe gebeuren helemaal geen notificatiesysteem toch? Dus ook niet een melding waarna je zelf kan gaan zoeken waar in godsnaam het stond?
#nognietificatiegate
Klopt, en dat is fucked up dus ik denk dat je weer met je #notificatiegate aan de slag kunt ๐.
Volgens mij had Jacco in een ander artikel aangegeven dat dit bovenaan de prioriteitenlijst staat.
Wat er niet is kan ook niet kapot gaan! #WorkSmartNotHarder
Ik denk dat ze ons gezeur zat waren en het nu helemaal eruit hebben gesloopt ;).
In het artikel staat tevens wel dat ze daar aan gaan werken. Dus wie weet!
Verandering is de enige constante…
Welkom iedereen!