Bloober Team werkt aan twee Switch 2-games en meer
PU.nl
Nieuws

Bloober Team werkt aan twee Switch 2-games en meer

Layers of Fear: The Masterpiece Edition en Project M

Bloober Team, de ontwikkelaar van de Silent Hill 2-remake en Cronos: The New Dawn, heeft twee games voor de Nintendo Switch 2 in ontwikkeling.

De Poolse studio gaf een update over waar het zoal aan werkt, en daaronder vallen dus twee Switch 2-games. De eerste van die twee is een nieuwe versie van horrorgame Layers of Fear, die de 'Masterpiece Edition' wordt genoemd. Naar alle waarschijnlijkheid zit hier alle content die ooit voor het spel verschenen is in. De game moet ergens dit jaar nog verschijnen.

De andere Switch 2-game is Project M, dat gemaakt wordt door dochteronderneming Broken Mirror Games. Dit spel wordt exclusief voor Switch 2 - én Switch - en moet ergens volgend jaar uitkomen. In de begin dit jaar uitgekomen teaser trailer - die hieronder nog eens te zien is - zijn alleen live-action beelden te zien, dus veel details zijn er nog niet.

Verder werkt Broken Mirror Games ook aan I Hate This Place, een eerder aangekondigde isometrische openwereld-horrorgame voor meerdere platforms die nu is uitgesteld naar 29 januari 2026. Broken Mirror Games werkt ook aan Star Trek: Infection, een vr-game die op 11 december uitkomt voor Meta Quest 3S, 3 en SteamVR. Tot slot werkt deze dochteronderneming ook aan Project F, waar nog geen verdere informatie over bekend is.

Zoals we al wisten heeft Bloober Team zelf verder natuurlijk ook een remake van de eerste Silent Hill in ontwikkeling. De studio sluit daarnaast niet uit dat het een vervolg op het pas verschenen Cronos: The New Dawn gaat ontwikkelen, maar op dit moment is dat in ieder geval nog niet aan de orde.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!

Aanbevolen voor jou