Een nieuwe trailer van Dragon Quest 1 and 2 HD-2D Remake toont de nieuwe content die spelers kunnen verwachten.
Zo toont de trailer dat er nieuwe personages en kerkers in de remakecollectie zitten. De games bevatten ook minimedailles om in te ruilen voor beloningen zoals wapens en scrolls. De tweede Dragon Quest-game heeft ook een compleet nieuwe map om te verkennen, de Ocean Floor, vol met nieuwe verhalen en vijanden. Tijdens de Xbox Tokyo Game Show-presentatie die onlangs werd gehouden werd overigens een tweede trailer getoond waarin deze Ocean Floor verder wordt getoond. Beide video's zijn hieronder te bekijken.
De remakecollectie van de eerste twee Dragon Quest-games toont de klassieke rpg's met 'HD-2D'-graphics, vergelijkbaar met spellen als Octopath Traveler. Dragon Quest 1 and 2 HD-2D Remake verschijnt op 30 oktober voor Switch, Switch 2, PlayStation 5, Xbox Series-consoles en pc. Eerder bleek al dat er geen manier komt voor mensen die de game op Switch kopen om te upgraden naar de Switch 2-versie. De Switch- en Switch 2-versies zijn buiten de graphics geheel gelijk.
Er komt ook een collector's edition van Dragon Quest 1 and 2 HD-2D Remake uit met acrylblokken van de personages en monsters, digitale wallpapers en het Outstanding Outfit Kit.
Ben benieuwd of 4, 5, en 6 ook worden geremaked in het jasje van hd 2d. Zou ik zelf wel tof vinden.
Graag. Ik wil de hele reeks wel op deze manier beleven, voor mij de eerste keer ook.
Zin in!
Ik ook, maar ga alleen deel 1 spelen. Deel 2 bewaar ik lekker voor volgend jaar.