Mario Kart World Direct toont meer van de Switch 2-game
Gamer.nl
Nieuws

Mario Kart World Direct toont meer van de Switch 2-game

Kartracer komt op 5 juni uit, tegelijk met de Switch 2

Nintendo heeft vanmiddag een Direct uitgezonden waarin meer beelden en informatie van Switch 2-game Mario Kart World de revue passeerden.

Zoals al bekend was, speelt Mario Kart World zich af in een open spelwereld waarin de verschillende parcoursen te vinden zijn. Tussen races door kunnen spelers zelfs naar het nieuwe parcours scheuren. In races doen 24 coureurs mee.

In de Mario Kart World Direct-uitzending werd meer van de open spelwereld getoond. Spelers kunnen bijvoorbeeld voedsel oppakken om nieuwe outfits te ontgrendelen die bij die maaltijd passen. Die outfits kunnen vervolgens altijd gekozen worden tijdens het selecteren van personages.

Wanneer er niet aan een race meegedaan wordt, kunnen spelers naar gelieve de open wereld verkennen. Door een P-schakelaar te raken kunnen er missies gestart worden. Verder kan men verborgen munten, panelen en meer vinden. Tijdens het vrij rondrijden kan een fotomodus geopend worden.

In de Direct-uitzending werden diverse parcoursen onthuld die in de verschillende regionen van de spelwereld te vinden zijn. Zo is er het woestijnachtige Mario Bros.-Circuit, de urban Kroonstad, het waterige Prachtgracht, Rosalina's Sterrenwacht en het spookachtige Boo-Bioscoop. Er keren ook klassieke tracks terug, zoals Peach's Beach en Toad's Fabriek. Deze zijn ook in de open spelwereld te vinden. Races kunnen zich op elk moment van de dag afspelen - dus zowel overdag als 's nachts.

Personages in de game zijn onder andere Mario, Luigi, Peach, Bowser en Yoshi. Ook zijn er nieuwe coureurs, zoals Goomba, Spike en een koe. Personages en voertuigen hebben allemaal unieke statistieken. Er zijn zoals gewoonlijk ook diverse items om op te pikken, waaronder compleet nieuwe voorwerpen zoals de hamer, ijsbloem, muntschild, megapaddenstoel, veer en Kamek, die andere racers vervormt.

Spelers kunnen ook nieuwe stunts uitvoeren tijdens het racen. Zo is er een oplaadsprong om sprongen te maken met de kart. Ook kan er gegrind worden over diverse objecten en kan men tijdelijk over muren scheuren. Door dergelijke stunts te combineren zijn er nieuwe plekken in de open spelwereld te bereiken. Verder kan men zelfs de gameplay kort terugspoelen wanneer er een fout gemaakt wordt tijdens het racen, maar andere coureurs worden niet teruggespoeld. Deze functie moet dus alleen gebruikt worden als laatste redmiddel.

Zoals al bekend was, zijn er Grand Prix- en Knock Out-modi aanwezig. De Grand Prix-modus bevat traditionele races, met ritten naar de verschillende parcousen tussendoor. Elke cup bevat zoals gewoonlijk vier verschillende tracks. Door alle cups te winnen wordt Rainbow Road ontgrendeld.

De Knock Out-modus bevat meer races die in een lijn over heel de spelwereld worden gehouden. Spelers die achteraan eindigen tijdens een race, vallen af. Verder is het mogelijk om Time Trails te racen en kunnen spelers hun eigen regels bepalen in Versusrace - waarbij spelers ook teams kunnen vormen. Er is ook een Battle-modus, met muntengevecht en ballonnengevecht.

Over multiplayer gesproken: er is een lokale splitscreenmultiplayer voor vier spelers. Via internet kunnen er 24 spelers aan een race meedoen. Door de landkaart te bekijken kan men zien waar vrienden zijn en kan er vervolgens naar hen gewarped worden. Online kan er ook GameChat gebruikt worden door Nintendo Switch Online-abonnees om voice- en videochat te gebruiken.

Mario Kart World komt op 5 juni exclusief naar Nintendo Switch 2 en gaat 79,99 digitaal en 89,99 euro fysiek kosten, al is er ook een Switch 2-bundel beschikbaar waarbij een digitale code van de game geleverd wordt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
De Switch 2 Joy-Cons maken minder geluid bij force feedback
Gamer.nl
Nieuws

De Switch 2 Joy-Cons maken minder geluid bij force feedback

Minder herrie, dezelfde intensiteit

De HD Rumble in de Joy-Cons van de Nintendo Switch 2 maakt blijkbaar minder geluid dan de Joy-Cons van de eerste Switch.

Dat meldt Nintendo op zijn website (via VGC). Op een pagina over backward compatibility voor Switch-games op Switch 2 worden diverse first-party games genoemd die op Switch werken, maar de oorspronkelijke controllers nodig hebben of anders werken met Switch 2-controllers.

Bij 1-2-Switch wordt gemeld dat ook de Joy-Cons voor de Switch 2 gebruikt kunnen worden om de game te spelen. Daarbij wordt wel gemeld dat het spel mogelijk moeilijker kan zijn, omdat de HD Rumble in de controller minder geluid maakt. Dat geluid werd bij sommige minigames in 1-2-Switch juist gebruikt.

"De volume van de force feedback-vibraties in de Joy-Con 2-controllers is verlaagd ten opzichte van de Switch Joy-Con-controllers", zo oppert Nintendo. "Daardoor kan het moeilijker zijn om de verborgen Joy-Con 2 te vinden wanneer de minigame Joy-Con Hide & Seek wordt gespeeld." In dit spel moeten spelers de controller verstoppen en moeten anderen de controller zien te vinden door naar het geluid die de HD Rumble maakt te luisteren.

Zover bekend zal deze vermindering van geluid geen invloed hebben op de intensiteit van de force feedback van de Joy-Con 2-controllers. Het is wel goed nieuws voor mensen die de Joy-Cons van de eerste Switch teveel geluid vonden maken.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Dwayne Johnson schittert in eerste trailer van The Smashing Machine
Gamer.nl
Nieuws

Dwayne Johnson schittert in eerste trailer van The Smashing Machine

Draait vanaf 3 oktober in de bioscoop

Filmproductiebedrijf A24 heeft de eerste trailer uitgebracht van de aankomende film The Smashing Machine.

De biografische dramafilm wordt geregisseerd door Benny Safdie – onder andere bekend van Uncut Gems en Good Time – en heeft Dwayne ‘The Rock’ Johnson in de hoofdrol. Hij speelt de rol van Mark Kerr, de voormalige beroemde worstelaar en MMA-vechter. Hij staat vooral bekend om zijn agressieve vechtstijl, maar worstelde ondertussen ook met een verslaving aan pijnstillers.

Naast Johnson spelen ook Emily Blunt, Lyndsey Gavin, Ryan Bader, Oleksandr Usyk en Satoshi Ishii in de film. The Smashing Machine komt op 3 oktober uit in de bioscoop.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!