Sega heeft twee nieuwe trailers uitgebracht van Yakuza 0 Director's Cut, dat afgelopen maand voor Nintendo Switch 2 werd aangekondigd.
In de eerste trailer wordt het themanummer van de game ten gehore gebracht, namelijk 'Bubble' door Shonan no Kaze. Ondertussen worden er beelden van de game getoond. In de tweede trailer worden de Engels ingesproken stemmen van hoofdpersonages Kazuma Kiryu en Goro Majima uitgelicht.
Yakuza 0 Director's Cut verschijnt op 5 juni voor Nintendo Switch 2 – tegelijkertijd met de release van de console dus. De nieuwe versie van de game bevat een aantal compleet nieuwe tussenfilmpjes en een nieuwe online multiplayermodus. Yakuza 0 is een prequel op de bekende openwereldreeks (die tegenwoordig 'Like a Dragon' heet), en toont de groeiende macht van Kazuma Kiryu onder de Japanse gangsters.
) Wil je een vrouw vinden voor één nacht? Kom op — Hot4.eu
Iemand die hier de nog gebruik maakt van de stapelkorting door gamepass core om te zetten naar ultimate gamepass? las dat niet alles meer werkte met vpn. Iemand die het hier nog doet? Zo ja welke gamepass core cards uit welke landen werken nog, met welke vpn? Hoor het graag van jullie! https://www.techtastic.nl/gaming/xbox-game-pass-ultimate-aanbieding-stappenplan-februari-2025/#:~:text=Xbox%20Game%20Pass%20Standard%20en,dagen%20Xbox%20Game%20Pass%20Ultimate.
Ik vond die vorige film geweldig, het speelde veel af in de donkere nacht zo als het hoort.
Deze gaat gezien worden!.
Wel zin in deze game iig.
Naja, het is wel het beste spel ooit gemaakt dus Nintendo fans kunnen smullen.
Mijn vriendin was gister bij de showcase en blijkbaar loopt ie aardig goed (blijkbaar 120 fps als goal) maar wel veel framedrops.
Bizar dat ze voor 120fps gaan dan als er veel framedrops zijn. 60fps lijkt me dan geschikter en sowieso meer dan voldoende voor een game als deze.
Dussss…. Loopt ie niet aardig goed? :-p