Remake van Fatal Frame 2 op komst
PU.nl
Nieuws

Remake van Fatal Frame 2 op komst

Verschijnt begin volgend jaar voor Switch 2, PS5, Xbox Series-consoles en pc

Er wordt aan een remake van Fatal Frame 2 gewerkt, genaamd Fatal Frame 2: Crimson Butterfly Remake.

In deze nieuwe versie van het in 2003 verschenen Japanse horrorspel komen de verdwaalde tweelingzussen Mio en Mayu Amakura in een dorp terecht dat volledig van de kaart verdwenen leek te zijn. Te midden van huiveringwekkende verschijnselen zullen spelers de jongere zus Mio besturen, die in staat is om de aanwezigheid van geesten te voelen.

Spelers gebruiken zoals ze gewend zijn van de horrorfranchise een camera, de Camera Obscura, om geesten te kalmeren zodat ze niet meer aanvallen. Daarbij heeft de game een nieuw uiterlijk gekregen en zijn er diverse vaardigheden toegevoegd die de game moderner moeten maken.

Fatal Frame 2: Crimson Butterfly Remake komt ergens begin 2026 uit voor Nintendo Switch 2, PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc.

1 Reactie
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
EzioAuditoreDaFirenze (gebruiker is geblokkeerd)
12 september 2025 - 23:04

Day 1! Meer horror is altijd welkom