Sega legt nieuw handelsmerk voor Shadow the Hedgehog vast
PU.nl
Nieuws

Sega legt nieuw handelsmerk voor Shadow the Hedgehog vast

Is het voor een remake, een nieuwe game of een film?

Sega heeft 'Shadow the Hedgehog' vastgelegd als nieuw handelsmerk, al is op moment van schrijven niet duidelijk waarvoor dit bedoeld is.

Shadow the Hedgehog is de duistere tegenhanger van Sonic the Hedgehog, de platformmascotte van het bedrijf. Hij is vooral bekend van de in 2005 verschenen game Shadow the Hedgehog. Over dat spel wordt vaak een beetje spottend gepraat, mede door de 'edgy' toevoeging van pistolen.

Shadow wint de laatste jaren weer aan populariteit doordat Sega hem in nieuwe projecten laat voorkomen, vaak ook met een knipoog naar zijn reputatie. Zo had hij een rol naast Sonic in het vorig jaar verschenen Sonic X Shadow Generations, en speelde hij ook een belangrijke rol in de film Sonic the Hedgehog 3, waar hij ingesproken werd door Keanu Reeves.

Het is niet bekend waarom Sega nu net een nieuw handelsmerk rondom het personage vastlegt. Mogelijk wordt er gewerkt aan een remake van de gelijknamige game uit 2005, of een ander project.

3 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Benjaminben87
10 oktober 2025 - 16:27

Gok op een frontiers met Shadow. Jammer dat ze in zijn games de spelwerelden altijd zo onaantrekkelijk maken.

JoshzeroX
09 oktober 2025 - 16:10

Mogen wel een keer een Silver game maken.

TheRock
09 oktober 2025 - 15:17

Die zal toch altijd een beetje in de schaduw van Sonic blijven staan hè…