Trailer van nieuwe The Naked Gun-film te zien
PU.nl
Nieuws

Trailer van nieuwe The Naked Gun-film te zien

De comedy draait vanaf augustus in de bioscoop

De trailer van de aankomende film The Naked Gun – de reboot van de klassieke The Naked Gun-filmfranchise – is gisteren uitgekomen.

Daarin is te zien hoe Liam Neeson de rol van detective Frank Drebin overneemt van Leslie Nielsen. Om precies te zijn speelt hij de rol van de zoon van Nielsens personage, en moet hij in de voetsporen van zijn treden om Police Squad te leiden en de wereld te redden.

De klassieke The Naked Gun-films stonden bekend om hun gortdroge humor, en aan de eerste trailer te zien keert die humor voor deze reboot terug. Verder kunnen we acteurs en actrices als Pamela Anderson, Kevin Durand, Paul Walter Hauser, Cody Rhodes, Liza Koshy en CCH Pounder verwachten. De regie is in handen van Akiva Schaffer (Saturday Night Live, Popstar: Never Stop Never Stopping).

The Naked Gun is vanaf 1 augustus in de bioscoop te zien.

17 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
OhSeesRule0K
29 juni 2025 - 12:56

Moeilijk hé? Iets nieuws verzinnen. Ik word doodmoe van al die remakes, reboots, revamped, en weet ik veel hoe het ook mag heten. Tyf een end op met die eeuwige herhaling, ik wil iets nieuws en origineels zien JA!!!

Biertje-erbij
17 juni 2025 - 19:39

Goede reden om deze week nog eens de originele film met Nielsen te bekijken. Een film die helemaal geen remake nodig heeft, want die blijft vreselijk grappig.

mole28
17 juni 2025 - 20:03
Antwoord aan  Biertje-erbij

Mee eens dat iedereen de originele films moet gaan kijken, maar dit nieuwe deel is dus geen remake 😉

Rainking
17 juni 2025 - 19:26

Ik weet nog niet of ik deze leuk zal gaan vinden, maar ik wil het zeker een kans geven.
Wat ik dan wél een goeie zet vind is dat ze een anders zo serieuze acteur hebben gecast, aangezien Leslie Nielsen vóór Airplane en The Naked Gun ook al een carriëre had als acteur in serieuze en normale films. Ik ben benieuwd.

vanderMaas
17 juni 2025 - 16:41

In eerste instantie dacht ik onmiddellijk: blijf met je poten van het hilarische origineel af. Maar ik moet toegeven dat ik bij de trailer toch een paar keer lucht uit mijn neus blies en mijn mondhoek iets omhoog kwam. Misschien een kans geven dan maar.

Tweesteen
17 juni 2025 - 18:13
Antwoord aan  vanderMaas

Ik had de 1e 10 seconden ook dat het slap was, maar wellicht bewust zo gedaan. Daarna veel leuke momenten. Wel wat dingen die we ook kennen van de eerdere films. Hopelijk hebben we niet alle leuke dingen in de trailer gezien.

Laatst alle Scarie Movies nog eens gekeken. Daarbij merk je echt wat die kut woke heeft veroorzaakt. Toen konden alle grappen nog. Hopelijk gaat deze naked gun niet te woke worden.

vanderMaas
17 juni 2025 - 19:49
Antwoord aan  Tweesteen

Scary movie films waren heel slecht op een goede manier. Erg om gelachen.
Geen idee wie je bedoelt met kutwoke. Daar ben ik niet zo mee bezig.
Ben het wel eens dat alle grappen moeten kunnen. Er zou minder oorlog zijn als mensen meer kunnen lachen om religie, geaardheid, afkomst of je moeder

Tweesteen
18 juni 2025 - 09:57
Antwoord aan  Tweesteen

Met die woke bedoel ik dat ik het type grappen uit de Scarie Movie films (over homo’s, huidskleu, religie en vele vooroordelen) niet meer zie in de films van de laatste pakweg 5 jaar.

Ja, ik vind ook dat we juist moeten lachen en grappen moeten maken over deze vooroordelen. Juist om het zichbaar en bespreekbaar te maken en juist dat het belachelijk is.

piposaurus
18 juni 2025 - 16:39
Antwoord aan  Tweesteen

Maak er maar 10 jaar van. Ga eens na, hoelang is het geleden dat je een lachfilm hebt gezien waarbij je buikpijn kreeg van het lachen. Regel ? Het mag geen superheldenfilm, serie of animatie zijn. Noem mij èèn pure comedy gold van de afgelopen 10 jaar die lef toont en schijt heeft.

Tweesteen
18 juni 2025 - 19:05
Antwoord aan  Tweesteen

Inderdaad al wel 10 jaar ja, ik word snel oud 😉.

Ik ben bang dat deze Naked Gun naast de droge humor wel binnen de (woke) lijntjes blijft. Hollywood lijkt er nog niet aan toe om daar buiten te treden. Gelukkig veel cabaretiers al wel (hoewel dat naar mijn idee niet de Amerikanen zijn).

Reb3nga
17 juni 2025 - 16:40

https://youtu.be/sqA577_IoBk?si=80llUDwAK86Mh4Zn

Als het ook maar in de buurt komt van deze sketch ben ik een blij man

piposaurus
17 juni 2025 - 15:53

Eindelijk sinds 2015 weer een dijenkletser van een komedie. Wat heb ik dat gemist zeg? Ok bij veel Marvel films zoals Guardians of the Galaxy 1 en 2 en Wolverine & Deadpool heb ik mij ook echt bescheurd, maar dat zijn in de regel superhelden films. Met Spaceballs 2 in het verschiet is er weer een terugkeer van de ” foute” comedy,s. Welkom terug.

Frostinator
17 juni 2025 - 15:32

Nice, ik zie weinig boeiende films verschijnen maar deze check ik zeker.

wiebeamalur
17 juni 2025 - 15:28

Kan Hollywood eens stoppen met al die reboots? Verzin toch eens wat nieuws!

Ashe-2
17 juni 2025 - 14:57

Spontane Hot Shots/Ace Ventura/Austin Powers-vibes hier 🙂

EarlyGamer
17 juni 2025 - 16:34
Antwoord aan  Ashe-2

🤫 straks leest iemand dit en gaan ze daar ook reboots van maken.

Ashe-2
17 juni 2025 - 16:44
Antwoord aan  EarlyGamer

terechte opmerking.. van een kenner 😉