Activision Blizzard wil mobiele games maken van al zijn franchises
PU.nl
Nieuws

Activision Blizzard wil mobiele games maken van al zijn franchises

Uitgever Activision Blizzard is van plan om op de n duur van al zijn series een mobiele game uit te brengen. Dat zei directeur Daniel Alegre tijdens een gesprek met investeerders.

Alegre zei dat hij de series van Activision Blizzard naar een zo groot mogelijk publiek wil brengen en dat mobiele versies daar een grote rol in spelen. "We moeten ervoor zorgen dat onze franchises aanwezig zijn op de miljarden mobiele apparaten die nu verkrijgbaar zijn. Dat is onze grootste kans en we investeren erin om hier gebruik van te maken en op den duur al onze series naar mobiele apparaten te brengen. Dat is heel, heel belangrijk voor ons."

Mobiele games zijn al een grote bron van inkomsten voor de uitgever. Activision Blizzard verdiende van juli tot september 2020 661 miljoen dollar aan hun mobiele games. Dat is ongeveer vergelijkbaar met hun inkomsten op pc (514 miljoen) en consoles (695 miljoen).

Activision Blizzard geniet op dit moment veel succes met Call of Duty: Mobile. De mobiele versie van de populaire shooter is 300 miljoen keer gedownload in een jaar tijd. Ook is de uitgever eigenaar van King Digital, de makers van Candy Crush.

De volgende mobiele game die Activision Blizzard uitbrengt is Crash: On The Run, rond mascotte Crash Bandicoot. Ook wordt er nog altijd gewerkt aan Diablo Immortal, een mobiele versie van de populaire Diablo-serie.

10 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Basboss
04 november 2020 - 10:51

Op zich niets mis mee, de switch geeft aan dat het ook op een goede manier kan. Maar…

Phoenix_the_II
03 november 2020 - 23:29

Ik kan maar niet wachten tot een lootbox verbod wet.

Goeie god, wat zou dat de play store zuiveren zeg.

Goodmushin
03 november 2020 - 19:06

Precies,

Blizzard gaat al een lange tijd de verkeerde kant op. Erg teleurstellend….

darkmanwls
03 november 2020 - 15:53

Ze willen een zo groot mogelijk publiek. Ja om ze uit te melken ja.

StormFox
03 november 2020 - 15:05

Blizzard heeft een hoop goed te maken, maar helaas is Blizzard al heel lang geen Blizzard meer

xeros
03 november 2020 - 15:30
Antwoord aan  StormFox

@StormFox pijnlijk, maar waar.

Carnitez
03 november 2020 - 22:20
Antwoord aan  StormFox

@StormFox klopt, alle grote namen die het gemaakt hebben wat het was zijn al lang weg.

Sokpop
03 november 2020 - 13:48

Is this an out of season april fools joke?

h.everartz
03 november 2020 - 12:47

You guys have phones, right?

004
03 november 2020 - 17:59
Antwoord aan  h.everartz

@Improv Lol

Ontopic: Ik hoop dat ze een aparte tak maken voor mobiele games en daarnaast ook gewoon nog pc/console games blijven maken.

Vind het wel jammer hoe Blizz veranderd is maar hoort erbij i guess.