Assassin's Creed Valhalla heeft de beste lancering binnen de Assassin's Creed-franchise ooit behaald.
Dat heeft Ubisoft aangekondigd. Er zijn in de eerste week van release wereldwijd meer exemplaren van het spel verkocht dan van welke Assassin's Creed-game dan ook in de eerste week. Ubisoft heeft niet bekendgemaakt om hoeveel exemplaren het precies gaat.
Daarnaast zijn er nog wat andere statistieken aangekondigd. Zo zijn er meer dan 55 miljoen gebouwen door spelers gebouwd in het Viking-dorp, zijn er meer dan 3,5 miljoen potjes van het dobbelspel Orlog gewonnen en zijn er meer dan 1,8 miljoen drinkwedstrijden gewonnen.
Assassin’s Creed Valhalla is nu uit voor PlayStation 4, Xbox One en pc. Een gratis upgrade voor Xbox Series X, Series S en PlayStation 5 is ook beschikbaar.

@niqomipa
Ik had 1 keer dat ik een deur niet kon openen van een kerk om bij zo kist te komen. Maar heb toen een andere deur gedaan en toen wel open.
Maar kijk colteastwood ze laaste video word duidelijk waarom een aantal games zo slecht lopen op series x.
Speelde bijvoorbeeld gears 5 in 120 fps en man wat speelt die game nu lekker, lijkt wel of die game eigenlijk voor 120 fps is gemaakt.
Ik wilde hem niet, maar heb hem toch gehaald. Cyberpunk is nog te ver weg. Maar heb hem op de PC. Ik moet zeggen dat hij beter draait dan de vorige game. Alleen het ontwijken vind ik vreemd gedaan, je dashed dan 2 meter naar achteren of naar voren. Voelt een beetje raar aan. Voor de rest lijkt het wel een goed spel.
@niqomipa snap ik maar als je internet beetje snel is kan het geen kwaad om te proberen. Zoals ik zeg ik heb er geen last van
@niqomipa speel hem ook op series x en geen problemen gehad. Misschien even verwijderden en op nieuw Downloaden.
@niqomipa Vreemd… Ik lees dit vaker. Ik heb echter nog niet één keer een noemenswaardig probleem gehad (PS4)