BlizzCon 2019 wordt op 1 en 2 november gehouden
PU.nl
Nieuws

BlizzCon 2019 wordt op 1 en 2 november gehouden

BlizzCon 2019 wordt op 1 en 2 november gehouden en vindt net als gewoonlijk plaats in het Anaheim Convention Centre in Californië, Verenigde Staten.

Blizzard heeft nog geen specifieke informatie gegeven over wat men op de beurs kan verwachten, al worden er natuurlijk wel de gebruikelijke toernooien georganiseerd. Veel fans hopen dat er eindelijk een teken van leven rondom Diablo 4 wordt gegeven.

Mensen die een ticket kopen voor de beurs, kunnen kiezen uit twee beeldjes gebaseerd op de originele Warcraft: een footman en een orc grunt. Tickets komen beschikbaar op 4 en 8 mei via de officiële website. De standaard prijs voor het gehele weekend is 230 dollar. Daarnaast kan er ook een virtueel ticket gekocht worden, zodat men thuis vanaf de computer alle presentaties live kan volgen.

7 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
steffa123
28 april 2019 - 10:02

Hoop dat ze Planescape Torment gaan reworken 🙂

BaronFortesque
26 april 2019 - 20:52

Ik sla denk ik net als vorig jaar maar weer over. Was zo blij dat ik geen virtual ticket had gekocht.

Shinjite
27 april 2019 - 09:08
Antwoord aan  BaronFortesque

@SkyScourge ik had vorig jaar ook de gedachten om een keer een virtual ticket te kopen. Gelukkig niet gedaan en dit jaar denk ik daar totaal niet over na. Hoop dat de zalen van blizzard leeg blijven

nicster
26 april 2019 - 11:47

blizzard is toch wel veel van zijn glans verloren in mijn optiek… eeuwig zonde. Laten we hopen dat ze het ooit weer eens weten te herpakken.

darkmanwls
27 april 2019 - 00:30
Antwoord aan  nicster

@nicster Daarvoor moet blizzard zich los werken van activision, en ik weet niet hoe die contracten in elkaar zitten en hoe dat allemaal op papier staat. Maar de vraag is of dat wel mogelijk is.

Shinjite
26 april 2019 - 11:07

Uhhhhhh nee dankje. Geen zin in meer mobiele “games” (mxt apps) te zien en zover ik weet heeft blizzard niks te bieden voor het aankomende jaar.

Fool me once shame on you, fool me twice shame on me.

Wow? Nahhh aan deze expansion is geen redden meer aan en waarschijnlijk is de hele game niet meer te redden.
Classic? Is dan al uit als het goed is en daar ben ik ook totaal niet meer hyped voor naar al het slechte nieuws over dit bedrijf
Warcraft 3 remake? Geen behoefte aan
Diablo mxt mobile hahahahahahahahaha neuhhh dankje
Overwacht? Is volgens mij ook dood aan het bloeden.
Heartstone ugh nee. te veel pay to win.
Tenzij ze een nieuw ip of diablo 4 beelden laten zien is deze blizzcon totaal niet interessant voor mij meer.

darkmanwls
27 april 2019 - 00:27
Antwoord aan  Shinjite

@Shinjite Wow is inmiddels inderdaad aan zijn slechtste uitbreding ooit op dit moment. Maar de game niet meer te redden is echt onzin. Wow kan echt gewoon 80% van zn userbase verliezen en nog steeds gezien worden als een succesvolle game. Je vergist je dan echt enorm in hoe enorm de speler aantallen van wow nog steeds zijn.