Sony heeft de PlayStation Plus-games van september aangekondigd.
Het gaat om Batman: Arkham Knight en Darksiders 3. Arkham Knight kwam oorspronkelijk in 2015 uit en werd goed ontvangen. Het is de vierde game in de Arkham-reeks en is ontwikkeld door Rocksteady.
Darksiders 3 kwam eind vorig jaar uit en is dus al snel via PS Plus verkrijgbaar. De actiegame had op lancering wat problemen, maar die zijn gedeeltelijk opgelost met later verschenen patches.
Beide PlayStation 4-games zijn vanaf 3 september zonder verdere kosten te downloaden voor PlayStation Plus-leden. Tot die tijd kunnen WipEout Omega Collection en Sniper Elite 4 nog gedownload worden.
Goeie zaak, hier word ik wel blij van beide nog niet gespeeld maar staan wel op mijn verlanglijstje. Top!
Oef; das een goede maand voor de PS. Hopelijk de X ook weer (al heb ik twijfels aangezien vorige maand al top was).
Darksiders 3 was ik al benieuwd naar. Wordt een mooie titel voor wanneer er even niet veel bijzonders komt.
Kjjk, dit is nou weer een geweldige maand! Jammer dak ze beide al heb, maar hey veel plezier iedereen haha
Lekker maandje, niks mis mee.
Allee lekker hoor! Denk dat de meeste mensen Arkham Knight al wel ownen tho ( mooi voor de mensen die hem nog niet hebben gespeeld. )
Darksiders 3 zeker wel benieuwd naar!
Hopelijk betekent dit dat XBOX ook hun line-up wat hoger inzet. We zullen zien
Arkham Knight heb ik, uiteraard, al jaren maar Darksiders 3 nog niet. Mooie line-up deze maand!
@Sander999 is het noodzakelijk om eerst de andere Batman games te spelen voor Arkham Knight of staan ze los van elkaar?
@fonsrutte nee, is niet noodzakelijk.
Zo dan. Darksiders 3 dat is wel erg snel! Erg mooie maand voor de PS boys