Dead Island 2, The Dark Pictures Anthology en meer naar GeForce Now
Gamer.nl
Nieuws

Dead Island 2, The Dark Pictures Anthology en meer naar GeForce Now

Priority-abonnement van een halfjaar nu beschikbaar met 40 procent korting

Games als Dead Island 2 en The Dark Pictures Anthology worden toegevoegd aan Nvidia's GeForce Now-service.

Het gaat onder andere om Dead Island 2, dat morgen op de releasedatum van het spel op de service verschijnt. Ook de vier games in de The Dark Pictures Anthology (Man of Medan, Little Hope, House of Ashes en The Devil in Me) zijn speelbaar via de service. Tot slot zijn F1 2021, Survival: Fountain of Youth en een demo van Monster Hunter Rise: Sunbreak toegevoegd.

Tot 21 mei kunnen mensen met 40 procent korting een Priority-abonnement op GeForce Now van een halfjaar nemen. Met dit abonnement hoeven mensen minder lang op servers te wachten en kunnen er speelsessies van zes uur gehouden worden. Ook kan er gestreamd worden vanaf meerdere apparaten. Dit abonnement kost nu tijdelijk 29,99 euro voor een halfjaar.

GeForce Now is een cloudgamingdienst waarmee spelers voor een vast bedrag per maand games die ze al bezitten kunnen streamen. De dienst is beschikbaar op pc, smartphones en verschillende televisies.

Erik Nusselder gaf een 6 aan Dead Island 2: "Dead Island 2 voelt hopeloos gedateerd en simplistisch. Maar dat betekent niet dat het niet leuk is."

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
We weten nu wat er met Ultimate Spider-Man 2 is gebeurd
Gamer.nl
Nieuws

We weten nu wat er met Ultimate Spider-Man 2 is gebeurd

Je zou kunnen zeggen dat ze de wereld ingeslingerd zijn

Er is een (strip)boekje opengedaan over Ultimate Spider-Man 2, dat na de release van Ultimate Spider-Man in 2005 in ontwikkeling was maar uiteindelijk werd geannuleerd. Zo zijn er stukken concept art en details over het verhaal uitgebracht.

De informatie is onder andere afkomstig van Ian Hosfeld, een artiest die bij ontwikkelaar Treyarch aan de Ultimate Spider-Man-games heeft gewerkt. Hij verstrekte de informatie aan de YouTuber spidey santa, die alles in de onderstaande video op een rijtje zet. 

De YouTuber benoemt dat meer ex-Treyarch-medewerkers hem van beeld en details hebben voorzien, maar dat zij anoniem wensen te blijven. Ook zijn er oude concept-beelden afkomstig van oude fora opgesnord, waarvan Hosfeld de authenticiteit heeft bevestigd.

Watch on YouTube

Zo onthult Hosfeld dat de plot van het spel de Death of a Goblin-verhaallijn uit de Ultimate Spider-Man-stripboeken - waar de games op gebaseerd zijn - het raamwerk voor de nieuwe game vormde. 

De video vertelt ons dat de klassieke Spider-Man-schurk Green Goblin een grote rol moest spelen, en net als Venom in het eerste deel speelbaar zou worden. Het doel was om zijn zoon Harry Osborn uit de gevangenis te breken, waarvoor Goblin de hulp in zou schakelen van andere superschurken als Kraven the Hunter.

Venom zou niet terugkeren, maar Wolverine moest de klauwen wel weer kort laten schijnen na een kleine rol in de eerste game. Voor andere bekende Marvel-personages als Daredevil, Nick Fury, Doctor Doom en Shadowcat - ook bekend als Kitty Pride - waren er ook plannen. Shadowcat zou bijvoorbeeld een potentiële romantische partner voor Spider-Man zijn. 

De wereld zou ook wat aanpassingen hebben gekregen na Ultimate Spider-Man uit 2005. Zo zou er een groter gedeelte van de wijk Queens te ontdekken zijn, en zou Brooklyn toegevoegd zijn aan de wereld. Ook werd er gewerkt aan sneeuw-effecten. Die stonden al op de planning voor het eerste deel op de PlayStation 2, Xbox 360 en Nintendo GameCube, maar vanwege de naderende releasedatum werd de sneeuw bewaard voor het vervolg.

De ontwikkelaars waar spidey santa mee sprak kwamen over het algemeen neer op twee redenen voor het annuleren van Ultimate Spider-Man 2. Zo werden tegenvallende verkoopcijfers van het eerste deel genoemd, en had Activision rond dezelfde tijd ook projecten als Call of Duty en Spider-Man 3 in ontwikkeling. Die kregen voorrang.

Ultimate Spider-Man 2 gaan we hoogstwaarschijnlijk nooit zien, maar het webhoofd is nog vaak genoeg te zien in andere games. Ontwikkelaar Insomniac Games heeft inmiddels al drie Spider-Man-games uitgebracht, en de aanname is dat het bedrijf na de aankomende Wolverine-game aan een nieuw deel gaat werken.

De verwachting is dat het bedrijf dit jaar meer van die laatstgenoemde game gaat tonen. Ondergetekende schreef eerder al over hoe Marvel's Wolverine misschien nog wel beter kan worden dan Insomniac's Spider-Man-games.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Fallout-serie kan vijf of zes seizoenen lang worden
Gamer.nl
Nieuws

Fallout-serie kan vijf of zes seizoenen lang worden

Er is tot nu toe één seizoen verschenen

De televisieserie gebaseerd op Fallout zou wel eens vijf of zes seizoenen lang kunnen lopen.

Acteur Aaron Moten, die de rol van Maximus speelt in de Fallout-serie, werd geïnterviewd op Comic Con Liverpool. Hij meldde daarbij dat toen hij aangenomen werd voor de rol hem werd verteld dat hij rekening moest houden met de mogelijkheid dat de serie vijf of zes seizoenen lang zou worden.

"Toen ik mij opgaf voor de serie kreeg ik een startpunt en een eindpunt. Dat eindpunt is niet veranderd, het is seizoen vijf of zes. We hebben altijd gezegd dat we onze tijd zouden nemen om de personages door te ontwikkelen."

Afgelopen week bleek nog dat de opnames van het tweede Fallout-seizoen waren afgerond. Het is niet bekend wanneer het tweede seizoen uitkomt. Het eerste seizoen van Fallout, dat vorig jaar op Amazon Prime Video verscheen, was een groot succes. In de eerste zestien dagen sinds release werden er 65 miljoen kijkers bereikt, en de verkoop- en spelerscijfers van diverse Fallout-games stegen dan ook als gevolg daarvan.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!