Vervolg op The Forest en Sons of the Forest op komst
PU.nl
Nieuws

Vervolg op The Forest en Sons of the Forest op komst

Ditmaal speelt de game zich op een andere planeet af

Endnight Games werkt aan Forest 3, zo werd tijdens The Game Awards afgelopen donderdagnacht aangekondigd. Het gaat om het vervolg op The Forest en Sons of the Forest.

De eerste twee games waren survivalgames in griezelige bossen, waarbij mensen onder andere moesten zien te overleven tussen de kannibalen en gemuteerde wezens. Het derde deel pakt het anders aan: deze game speelt zich namelijk op een andere planeet af.

De onthullingstrailer begint in het ruimteschip waarmee het hoofdpersonage op de planeet crasht, maar vervolgens wordt de spanning opgevoerd in een mysterieus buitenaards woud, waar de vertrouwde gameplay uit de eerdere delen weer om de hoek lijkt te komen kijken.

Er zijn verder nog nauwelijks details over het spel, ook niet over met hoeveel spelers de game kan worden doorlopen. The Forest was een singleplayergame, maar het vervolg kon met acht spelers tegelijk worden gespeeld. Het is ook nog niet bekend wanneer de game uitkomt of op welke systemen, al lijkt een pc-release zo goed als zeker.

6 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Krulletje
13 december 2025 - 19:45

Dacht eigenlijk dat die vorige game early access nog niet uit was.

root.jan
13 december 2025 - 15:08

Waarom duurt het weer zolang voor Sons of the Forest komt op de PS5.

MasterExploder
13 december 2025 - 14:27

Ik wacht nog keurig op the Forest 2 op PS5 ja, komen die gasten al met nummertje 3 aan

Benjaminben87
13 december 2025 - 14:16

Hey you with the nothings new happy how do you do you got the funky groove!

IMINSPACE
13 december 2025 - 13:20

Hm dit is niet echt m’n ding.
Jammer dat er nog steeds geen console versie is van Sons of the Forest.

keenan
13 december 2025 - 12:48

Ik wil sons of the forest op consoles 😭