PU.nl
Nieuws
Death Stranding nu te reserveren op Steam en Epic Games Store
De pc-versie van Death Stranding is nu te reserveren op Steam en Epic Games Store.
Voor de release van de PlayStation 4-versie van Death Stranding kondigde Kojima Productions al aan dat de game in 2020 naar pc komt. De reserveringspagina's staan nu dan ook live op Steam en Epic Games Store.
Er is nog geen precieze releasedatum voor de pc-versie bekend. Tot dusver is alleen duidelijk dat de game ergens in de zomer van 2020 uitkomt. Death Stranding gaat 59,99 euro kosten op het platform. Sinds afgelopen vrijdag is de game voor PS4 beschikbaar.
©GMRimport
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
11-11-2019 07:11
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >