Digital Foundry, een nieuwsplatform die zich focust op technisch gamenieuws, heeft een video geplaatst waar de graphics van de originele Demon’s Souls wordt vergeleken met de remake op de PlayStation 5. De video is te vinden op YouTube.
De Demon’s Souls-remake werd tijdens de PlayStation 5-presentatie twee weken geleden onthuld en wordt gemaakt door Bluepoint in samenwerking met SIE Japan Studio. De game kwam oorspronkelijk uit op de PlayStation 3 in 2009 en werd een groot succes. Digital Foundry heeft nu een video geplaatst die de graphics van de PlayStation 3-versie met die van de PlayStation 5 vergelijkt. Hoewel de graphics uit de trailer nog geen bevestiging zijn van de kwaliteit van het uiteindelijke product, geeft de video toch een interessant beeld van de verschillen. De video is hieronder te bekijken.
De Demon’s Souls-remake moet ergens in 2021 gaan uitkomen op de PlayStation 5. Een exacte releasedatum is nog niet bekend.
Grootste fout die men kan maken is verwachtingen (van graphics) baseren op een trailer.
Bluepoint Games heeft inmiddels wel bewezen dat ze garant staan voor fantastische remasters, volgens mij is er geen betere kandidaat voor de remaster van Demons Souls.
Fans vragen al heel lang om een remaster, ik ben fan van het eerste uur vind de trailer er werkelijk geweldig uitzien. Ik kan dan ook niet wachten om opnieuw in de wereld van Boletaria te duiken.
@El Ninjo Remake, dit is een remake, geen remaster.
@darkmanwls Oh ja, ik moet natuurlijk wel de juiste termen gebruiken, bedankt voor het attenderen. Dat ik mij hier nog in vergis!
Ik vrees dat dit spel veel mensen die alleen Dark Souls hebben gespeeld gaat tegenvallen. En als day one fan vrees ik dat de ijverigheid om de graphics op te knappen ten koste zal gaan van de desolate ziel van Demon’s Souls. Afijn, speculaties. Als ze de drop rate van pure bladestone omhoog gooien is dit sowieso al een betere versie. XD
@Baukereg dit is de enige game die ik nooit gespeeld heb. Dark Souls 1 eenmalig uitgespeeld en alle andere games (DS2, DS3, Bloodborne, Sekiro) minimaal 3 tot 4 keer helemaal doorlopen.
Wat maakt Demon Souls zo anders dan deze games? Ik moet wel zeggen dat ik Dark Souls 1 pas gespeeld heb als remaster op de PS4 en vond deze veel minder dan DS2 en DS3.
@garciagarcia De dark souls games zijn allemaal 1 grote wereld. Demon’s Souls heeft levels.
@Baukereg De vraag is natuurlijk of die”ziel” waar mensen het over hebben, want jij bent niet de eerste die ik dit zie zeggen, ook de bedoeling was, of omdat dat gewoon zo uitkwam door hardware limieten, en wellicht is de game op ps5 wel dichter bij wat ze eigenlijk bedoeld hadden.
Echt een slimme zet van Sony dit!
Thanks