De Nintendo 64-game Doom 64 is vanaf 22 november via de Switch eShop verkrijgbaar.
Het gaat om een remaster van de geprezen N64-versie van Doom. Er werd tevens een nieuwe trailer getoond, aangekondigd door Bethesda's Pete Hines. Spelers kunnen meer dan dertig levels doorlopen.
Op 22 november verschijnt tevens de nieuwste Doom-game op pc en consoles (waaronder Switch), genaamd Doom Eternal. De eerste drie Doom-games kwamen eerder dit jaar ook al op Switch uit.
Origineel nog hier liggen met zelfs het 230 gulden stickertje erop xD
Heb het origineel nog steeds op de N64 en vond het een heel vette game. De muziek was echt heel sinister. Hetgeen wel opvalt is dat er nu meerdere DOOM games van vroeger op de switch komen. Enig idee of er staks een compilatie uitgegeven zal worden?
Beste Doom game ever!! , kapot gespeeld en nu nog steeds op mijn PC met Doom 64 Retribution , ben benieuwd of deze switch versie dat kan overtreffen. 🙂
Hier zou ik serieus een switch voor kopen🤔 maar zit stiekem nog steeds te hopen dat hij ook op playstation komt