Er zijn meer dan anderhalf miljoen exemplaren van Dragon Ball Z: Kakarot verkocht.
Dat heeft Bandai Namco bekendgemaakt. Hoewel het veel exemplaren zijn, verkoopt het spel niet zo snel als Dragon Ball FighterZ – van die game gingen er in de lanceringsweek twee miljoen exemplaren over de toonbank.
Dragon Ball Z: Kakarot is een actie-rpg waarin de Dragon Ball Z-wereld kan worden ontdekt vol met sidequests, npc's om tegen te praten en skills om te leren. De speler volgt een groot deel van Goku’s leven en avonturen. Het spel is beschikbaar voor pc, PlayStation 4 en Xbox One.
Gisteren werd een derde seizoenspas voor Dragon Ball FighterZ aangekondigd. Kakarot heeft ook een seizoenspas, al is nog niet bekend wat voor uitbreidingen het spel krijgt. Fans speculeren over content gerelateerd aan de Super-reeks.
Deze gebruiker is verwijderd
@racerozzy Jij kan het niet hebben he dat een reviewer een andere mening heeft dan jij. Dat betekend niet dat jij die game niet leuk mag vinden he? Maar zij moeten het schrijven voor ALLE bezoekers, ook degene die weinig tot niets hebben met DBZ en dan is het gewoon een enorm middelmatige game. En logisch dat er meer over FighterZ wordt gesproken, dat is namelijk ook als je weinig met de franchise hebt gewoon WEL een enorm goede game.
Deze gebruiker is verwijderd
Ik vind het een toffe game. Je moet wel een echte DBZ fan zijn en het verhaal NOGMAALS willen doorleven.
Het hele RPG element is te verwaarlozen. Behalve het Free roamen en af en toe een leuke side quest.