De allereerste Diablo is voor het eerst digitaal verkrijgbaar. Er volgen tevens meer oude Blizzard-games.
De game is nu voor 8,89 euro verkrijgbaar op GOG.com. Het spel is speelbaar in twee versies: het origineel uit 1996, inclusief de klassieke Battle.net-multiplayer, en een DX-versie die geoptimaliseerd is voor Windows 10. Deze versie heeft geen Battle-net-ondersteuning, maar wel een DirectIP-multiplayer.
Blizzard laat weten dat het later ook Warcraft: Orcs & Humans en Warcraft 2 uitbrengt op GOG.com. Wanneer dit gebeurt, is nog niet bekend.
idem, nu heb ik de hele diablo serie weer speelbaar.
Ik heb hem ook meteen binnengehaald.
Ik zag het gisteren ineens voorbij komen. Heb hem gelijk binnen gehaald. Kan niet wachten op de Warcraft games. allemaal top games en dan ook nog eens op GoG, wat toch wel mijn voorkeur heeft.