Schrijfster deelt details over Ellie in The Last of Us 2
Gamer.nl
Nieuws

Schrijfster deelt details over Ellie in The Last of Us 2

Hoofdverhaalschrijfster Halley Gross heeft in een href="https://wccftech.com/halley-gross-naughty-dog-are-wizards-were-trying-to-create-the-most-complex-character-in-gaming/" rel="noopener noreferrer" target="_blank">interview</a> </b>met PlayStation Magazine aangegeven aan dat The Last of Us Part 2 beschikt over de meest complexe personages uit de gamewereld.

"Dit is de langste baan die ik in mijn leven heb gehad. Ik voel me bevoorrecht om met getalenteerde ontwikkelaars, ontwerpers, animators en andere artiesten te werken. We hebben allemaal dezelfde visie en we willen de personages zo genuanceerd en complex mogelijk maken", vertelt Gross.

De schrijfster vertelt verder dat iedereen zijn beste kwaliteiten gebruikt en dit levert een geweldig eindproduct op. "Ik vraag me af en toe af hoe het brein van deze briljante mensen werkt, het zijn net tovenaars", betoogt Gross.

©GMRimport

Volgens de schrijfster wordt protagoniste Ellie enorm uitgedaagd tijdens haar avonturen en op deze manier wordt ze tot het uiterste getest.

"Natuurlijk houden we enorm veel van Ellie en kijken we allemaal uit naar haar volwassenwording, maar dit betekent niet dat we haar in het verhaal vertroetelen of in bescherming nemen. Het martelen van jouw personages is soms lastig, maar uiteindelijk zijn we allemaal benieuwd hoe ze hier uitkomen", gaat Gross verder.

De schrijfster is al met al zeer lovend over ontwikkelaar Naughty Dog en tegelijkertijd kunnen we uit haar verhaal opmaken dat Ellie een zware tijd staat te wachten in het volgende deel van The Last of Us 2. Zo spreekt Gross over 'onaangename verrassingen' en 'minder prettige momenten' die het verhaal sterker maken.

Watch on YouTube

The Last of us Part 2 verschijnt 21 februari exclusief voor PlayStation 4.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
PlayStation 5-bundels met Call of Duty: Black Ops 6 in aantocht
Gamer.nl
Nieuws

PlayStation 5-bundels met Call of Duty: Black Ops 6 in aantocht

Een bundel voor 449,99 euro en een bundel voor 499,99 euro

Er komen ergens binnenkort PlayStation 5-bundels met een exemplaar van Call of Duty: Black Ops 6 bijgeleverd uit.

Dat heeft Billbil-kun op Dealabs onthuld. De insider heeft een nagenoeg perfecte reputatie en zo goed als alles wat hij op voorhand onthult, wordt kort daarna dan ook aangekondigd. Het is dus zo goed als zeker dat de PS5-bundels echt bestaan.

Het gaat om een PS5 Slim-bundel met diskdrive voor naar schatting 499,99 euro, en een PS5 Slim Digital Edition-bundel (zonder diskdrive) voor naar schatting 449,99 euro. Beide consoles zouden geleverd worden met een downloadcode voor Black Ops 6. Een releasedatum is op moment van schrijven nog niet bekend.

De lek is opvallend, omdat ondanks de release van Black Ops 6 in oktober vorig jaar er nog geen PS5-bundels met de game zijn uitgekomen. Sommige fans vermoedden dat dit te maken had met het feit dat Call of Duty-maker Activision Blizzard inmiddels onderdeel is van Microsoft, maar deze bundels lijken aan te geven dat dit toch geen rol (meer) speelt.

Op moment van schrijven zijn de bundels nog niet officieel aangekondigd.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Marvel geeft nieuwe naam aan pas uitgekomen film Thunderbolts
Gamer.nl
Nieuws

Marvel geeft nieuwe naam aan pas uitgekomen film Thunderbolts

De nieuwe naam is tegelijkertijd een spoiler voor de film

Sinds kort draait Thunderbolts in de bioscoop, maar Marvel heeft de nieuwe film opeens een compleet nieuwe naam gegeven.

Hieronder volgen spoilers over de nieuwe naam en hoe deze titel tot stand is gekomen.

De film heet vanaf nu 'The New Avengers'. De naamswijziging is dan ook een slimme promotionele actie om, nu de film inmiddels uit is, duidelijk te maken dat het team aan antihelden dat centraal staat in de film in feite het nieuwe Avengers-team is. Voor iedereen die de film heeft gezien zal de naamswijziging dan ook niet als een verrassing komen. Het verklaart ook meteen de asterisk die achter de oorspronkelijke naam van de film stond.

Tijn Kranen was zeer te spreken over Thunderbolts / The New Avengers en gaf de film een 8,7: "Thunderbolts is de beste MCU-film in jaren - al ligt die lat al zo ongeveer op de vloer. Het is een daadwerkelijk leuke blockbusterfilm met creatieve actie, sterke emotionele verhaallijnen, goede muziek en meer creativiteit dan je van het MCU verwacht. Het mooiste is dat er eindelijk weer een coherent verhaal lijkt te zijn!"

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!