Het uitgestelde Fast and Furious Crossroads verschijnt op 7 augustus.
Het spel werd eind vorig jaar aangekondigd en had eigenlijk in mei uit moeten komen. Toen had ook de nieuwe Fast and Furious-film in de bioscoop moeten draaien, maar zowel de game als film werden uitgesteld in verband met het coronavirus.
De actiegame laat spelers racen in allerlei actiescènes, waarbij verschillende acteurs uit de films hun rollen voortzetten in een spannend verhaal. Zo zijn Vin Diesel, Michelle Rodriguez en Tyrese Gibson in de game te zien. Spelers halen allerlei stunts uit en moeten een nieuwe bedreiging zien te verslaan. Het spel is ontwikkeld door Slightly Mad Studios, bekend van de Project Car-reeks.
Fast and Furious Crossroads komt beschikbaar op pc, PlayStation 4 en Xbox One. Bekijk hieronder nieuwe gameplay van de game.
Wtf… dit is niet best.
Jezus wat slecht xD. Ik kijk nog wel naar de films alleen voor de over de top actie. Verhaal slaat toch nergens op dus daarvoor kijk ik niet. Even lekker dom voor de buis zitten.
Denken ze even een game te gaan maken die uit het verleden en in het heden wordt uitgegeven
Typisch weer zo’n licentie game met een kut budget omdat de uitgever weet dat er veel mensen zijn die het toch blind gaan halen omdat het een F&F game is.
oei dat ziet er niet uit lijkt wel de grafix van 15 jaar geleden ….
gaat een beetje trug naar Driver: Parallel Line
@ravw
En die was echt goed man Driver. (Allemaal)
Die zouden ze moeten remasteren 🙂
@wolfmannetje ja een beetje GTA maar dan zonder geweld ..
ja zal wel mooi zijn als ze dat gaan doen …
Net als de films middelmaat
@fonsrutte eerste 2 films waren nog wel goed. Daarna stuk minder. Maar de gameplay van deze ziet er niet uit. Maar misschien kost het ook maar 15 euro.
lijkt wel een mobile game