Openwereld-racegame Forza Horizon 3 is vanaf volgende maand niet meer te koop in digitale winkels op pc en Xbox One. Dat is bekendgemaakt via het officiële Twitter-account van de game.
Op 27 september wordt de game en alle bijbehorende DLC verwijderd uit de winkels. De reden voor de verwijdering is niet bekendgemaakt, maar heeft mogelijk te maken met licenties in de game, bijvoorbeeld voor auto's of muziek. De ontwikkelaar noemt het de "End of Life"-status.
De servers van de game blijven overigens wel online, zodat iedereen die de game heeft het gewoon kan blijven spelen. Ook kan het spel gewoon gedownload worden als je hem al hebt gekocht.
Voordat de game volgende maand wordt verwijderd, is hij met een flinke korting te koop in Microsofts digitale winkels. De game en de Expansion Pass met de uitbreidingen Blizzard Mountain en Hot Wheels wordt met ongeveer 70 procent korting aangeboden.
Kreeg m destijds met m’n xbox one, Geweldige game, en australie als wereld is geweldig.
Dit is wel iets wat ik mis bij Sony hoor, een echt goede arcade style race game. Vroeger hadden we nog ridge racer, maar daar is al heel lang niet meer wat mee gebeurd. En de laatste delen waren ook al niet meer exclusive.
even snel gekocht voor 10 euro op bol.
@hulstpower ja daar heb ik hem ook gekocht 2 weken geleden, locatie is eigenlijk wel vetter dan deel 4. Deel 5 in Japan of Brazilië zou ik tof vinden.
@sandervs Brazilie of ijsland.
Maar deel 4 was ook wel dik alleen vond het wel jammer dat je zelf niet kon kiezen of je nou in winter reed of zomer.
Heb bijna de hele game gereden in de zomer of lente helaas.
Potdomme.. had deze dan gewoon met Gold meegegeven..
Wil die hotwheels uitbreiding nog kopen maar die heeft geen korting volgens mij?
Deze gebruiker is verwijderd
@denver Helemaal mee eens, heb deze helemaal grijs gespeeld. Blizzard Mountain was geweldig om door de sneeuw te racen en Hot Wheels was echt lachen met al die stunts!
@Paxopoxo okay dus moet beide DLC kopen?