Game Gear Micro onthuld
PU.nl
Nieuws

Game Gear Micro onthuld

Sega heeft de Game Gear Micro onthuld – vier verschillende miniversies van de handheld met daarop diverse klassieke games.

Elke variant heeft andere games om te spelen. De zwarte versie bevat Out Run, Royal Stone, Sonic the Hedgehog en Puyo Pury Tsu, de blauwe versie heeft Gunstar Heroes, Baku Baku Animal, Sylvan Tale en Sonic & Tales, de gele versie Shining Force, Shining Force 2, Shining Force: Final Conflict en Nazo Puyo: Arle no Roux, en de rode versie heeft Columns, The G.G. Shinobi, Megami Tensei Gaiden: Last Bible en Megami Tensei Gaiden: Last Bible Special.

De miniversies van de handheld uit de jaren '90 verschenen op 6 oktober in Japan. en kosten omgerekend 40,90 euro per stuk. Een Westerse release is vooralsnog niet aangekondigd. Vorige week hintte een redacteur van het Japanse tijdschrift Famitsu al naar een grote aankondiging rondom Sega.

19 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
dakoota
04 juni 2020 - 17:37

kan iemand mij uitleggen wat nu de grote Sega aankondiging was op 4 juni 2020.
In Tokyo is het inmiddels 5 juni (oftewel 00.36 uur)….

dakoota
03 juni 2020 - 21:01

Haha.. geen idee

dakoota
03 juni 2020 - 20:04

UPDATE: The Sega announcement appears to have leaked ahead of time. After surprising the world with the Game Gear Micro mini handhelds, Sega is also said to be working on new “Fog Gaming” technology. It’s unclear exactly what this entails, but Sega will reportedly use arcades in Japan as the technical backbone.

erico
03 juni 2020 - 20:18
Antwoord aan  dakoota

@dakoota Fog Gaming, een laag hangende Cloud gaming tech?

Baroness
03 juni 2020 - 15:18

10 euro per stuk dan had ik ze alle 4 gelijk gekocht puur voor de verzameling en waarschijnlijk nooit uit het doosje gehaald…

erico
03 juni 2020 - 14:26

Leuk voor bij je Happy Meal.

Baroness
03 juni 2020 - 14:02

Ik vond de film al slecht en nu komen ze ook nog eens met deze mini micro aanzetten nee Sega dit vind ik helemaal niks..

hulstpower
03 juni 2020 - 14:30
Antwoord aan  Baroness

@Baroness maar sonic heeft super goed gedaan bij kinderen. En dat is het een kinder film en er komt een deel 2. Moest hem zien met me zoon van 7 en vond het een bout film maar me zoontje vond hem geweldig.

Baroness
03 juni 2020 - 15:13
Antwoord aan  hulstpower

@hulstpower Ja ik weet het maar ze hadden veel beter een middenweg kunnen kiezen dat het leuk is voor beide partijen, kinderen en de oudere (gamer) generatie. Dan was het nog win win geweest in mijn beleving..

Helios
03 juni 2020 - 12:19

Last bible?? Nooit van gehoord, maar klinkt als een bizarre en potentieel omstreden retrogame ;).

Daarnaast eens met de rest. Die prijs kan echt niet. Voor 10 a 15 euri zou het nog kunnen werken als excentriek hebbedingetje dat sommigen zouden gaan sparen. Maar voor deze prijs: no way.

kleinekoosjer
03 juni 2020 - 12:08

Dit is redelijk kansloos. Had makkelijk 1 versie kunnen zijn, met veel meer games.

melody
03 juni 2020 - 11:47

Als de oude game cartridges er nog op zouden kunnen spelen zou ik hem wel willen. Heb nog een gamegear liggen met slecht werkende speaker. Maar 4 stokoude games voor 40 euro is bizar

StormFox
03 juni 2020 - 10:19

Ik had iets cools gehoopt, maar dit valt vies tegen.
Toch maar een Retroid Pocket of RG350 bestellen

dakoota
03 juni 2020 - 10:17

pfffffff… is dit alles?????? ik val in slaap

El Ninjo
03 juni 2020 - 09:26

DIT is de grote aankondiging?! Welke volgens dhr. Nishikawa net zo revolutionair zou zijn als de aankondiging van de PS5?

Hahahaha, staat die kerel tegenwoordig op de loonlijst van Sega?

-it-
03 juni 2020 - 10:20
Antwoord aan  El Ninjo

@El Ninjo Nouja, van dit apparaat weten we tenminste hoe het eruit ziet en wat voor games ervoor komen. Kun je van de ps5 niet zeggen 😉

Wel extreem slecht dit, het scherm is zo klein dat je niks ziet zonder erboven te hangen met je ogen.

El Ninjo
03 juni 2020 - 12:18
Antwoord aan  -it-

@-it- True, Maar dit is in de verste verte niet iets wat ‘opschudding gaat veroorzaken in de gameindustrie’ toch?

De mini versies van de verschillende consoles waren het verzamelen misschien nog waard maar dit is gewoon een kind met een waterhoofd; te klein (al helemaal voor de westerse markt), maar 4 games per unit en te duur.

hulstpower
03 juni 2020 - 12:21
Antwoord aan  El Ninjo

@El Ninjo bericht zou toch 4 juni komen dus misschien afwachten tot het 4 juni is in japan.

Exalian-1
03 juni 2020 - 09:24

Is dit het grote nieuws van Sega??
Wie wilt dit nou??? 40euro per uniy met maar 4 games? Zooooo klein dat het amper te zien en te bespelen is?
Next!