Game Science komt met een nieuwe actie-rpg genaamd Black Myth: Wu Kong.
Black Myth: Wu Kong is een singleplayer actie-rpg en wordt ontwikkeld door de Chinese studio Game Science. De game is min of meer een vertolking van het bekende Chinese verhaal Journey to the West.
Veel is er nog niet bekend over het project van Game Science, maar de studio bracht wel direct een video met dertien minuten aan gameplay naar buiten. In de video is te zien dat spelers in de huid kruipen van Wu Kong, een dwalende monnik en tevens een aapmens. Verder zien we in de video prachtige prachtige omgevingen, afwisselende gevechten en de optie om in een insect te veranderen.
De beelden uit de video zijn afkomstig uit een pre-aplha build van de game en geeft de wereld alvast een idee wat ze kunnen verwachten van dit ambitieuze project.
Hieronder kun je dertien minuten aan gameplay bekijken.
Vooralsnog is er geen releasedatum bekend. De ontwikkelaar heeft echter aangegeven dat deze trailer mede wordt gebruikt om nieuw talent aan te trekken. We zullen dus nog wel even moeten wachten.
Tot nu toe het mooiste wat ik nu gezien heb voor de next gen. Ik weet niet wat voor bagger marketing gasten MS en Sony in dienst hebben maar dit is toch materiaal wat je in je show wil hebben??
Ziet er goed uit even blijven checken deze.
Nog nooit van die studio gehoord ma dammm dat ziet er super tof uit. Zeker eentje om in de gaten te houden!!
Gadveredamme wat gruwelijk vet joh!
Ziet er heel gaaf uit.