Gamen op een opgeruimd bureau: weg met al die kabels
PU.nl
Nieuws

Gamen op een opgeruimd bureau: weg met al die kabels

Een puinhoop van kabels: een herkenbaar scenario voor een doorgewinterde gamer. Elke dag kabels aansluiten op de laptop, of zoeken naar de juiste aansluiting in je desktop, zijn dagelijkse rituelen. Dankzij de Seagate FireCuda Gaming Dock heb je nog maar één kabel naar je PC nodig en kun je eenvoudig bij alle aansluitingen. Bovendien kan je je hele gamebibliotheek op dit opslagmedium bewaren.

Dit artikel is een advertorial van Seagate. Lees hier wat dit betekent.

Het is een probleem die elke pc-gamer kan beamen: de kabel-chaos op je bureau en achter de computer. Het zorgt voor een bureau dat moeilijk schoon te houden is en er erg ongeorganiseerd uit ziet. Praktisch is het ook niet, want elke keer als je een headset of harde schijf wilt aansluiten, moet je door een stoffige bos van kabels je weg vinden naar de juiste aansluiting.

©GMRimport

FireCuda Gaming Dock

Seagate heeft nu de oplossing voor deze chaos in de vorm van de FireCuda Gaming Dock. Dit compacte opslagmedium bevat enerzijds een 4 TB harde schijf en een slot voor een supersnelle M.2 NVMe-SSD, en anderzijds alle aansluitingen die je nodig hebt voor een game-systeem. Met slechts één USB-C Thunderbolt 3-kabel naar je desktop of laptop heb je op je bureau opeens toegang tot vijf USB 3.1 Gen2-poorten, Thunderbolt 3, DisplayPort, RJ45 ethernet en twee 3.5mm audio-jacks. Bovendien kan je ook je laptop ermee opladen.

Seagate FireCuda Gaming Dock

  • Interne 4 TB harde schijf
  • M.2-aansluiting voor NVMe-SSDs
  • Eén Thunderbolt 3-kabel naar je computer
  • DisplayPort, vijf keer USB 3.1 Gen 2, USB-C, RJ45 ethernet en audiopoorten.
  • RGB ledverlichting instelbaar via Seagate Toolkit
  • Prijs: verkrijgbaar vanaf € 369,-(prijs kan fluctueren)

De FireCuda Gaming Dock voorkomt dus een stofnest achter je computer en maakt alle aansluitingen eenvoudig bereikbaar. Als je een laptop gebruikt is deze dock al helemaal een uitkomst. Zodra je thuiskomt van school of werk hoef je maar één kabel in de laptop te steken en alles is gelijk aangesloten. Door de grote geïntegreerde harde schijf is het ook een extern opslagmedium voor al je games en back-ups.

©GMRimport

Wil je graag laadtijden en haperingen beperken? Dan kan je een M.2 NVMe-ssd in deze Dock pluggen, zoals de Seagate FireCuda 510. Met leessnelheden tot 3450 MB/s en schrijfsnelheden tot 3200 MB/s zijn lange laadtijden verleden tijd en kun je razendsnel grote bestanden verplaatsen. De FireCuda 510 is beschikbaar met een opslagcapaciteit van 500 GB, 1 TB of 2 TB, waardoor je genoeg ruimte hebt voor je gamebibliotheek.

Seagate FireCuda 510 SSD

  • 500 GB, 1 TB of 2 TB opslag
  • PCI-express 3.0 M.2 (80mm)
  • Tot 3450 MB/s sequentieel lezen
  • Tot 3200 MB/s sequentieel schrijven
  • 2600 TBW (2TB) of 1300 TBW (1TB)
  • Prijs: verkrijgbaar vanaf € 119,90(prijs kan fluctueren)

©GMRimport

Door het minimalistische industriële design en de instelbare RGB-leds past de FireCuda Gaming Dock bij elke gaming-desktop of laptop. Met behulp van de meegeleverde Toolkit-software pas je de verlichting eenvoudig aan met verschillende kleuren en/of lichtpatronen. Als je niet van lampjes houdt, kun je ze natuurlijk ook gewoon uitzetten.

FireCuda Gaming SSD

Niet iedereen gamet alleen maar thuis en omdat je op locatie ook toegang wilt tot snelle externe opslag, heeft Seagate de FireCuda Gaming SSD ontwikkeld. Deze externe SSD weegt slechts 100 gram waardoor je hem eenvoudig meeneemt in je tas of broekzak, maar biedt toch capaciteiten tot 2 TB om al je favoriete games en DLC te bewaren. Er is zelfs geen extra voeding nodig, dus je hebt genoeg aan de FireCuda Gaming SSD en de meegeleverde USB-C-kabel. Neem dus je gehele gamebibliotheek mee op dit compacte opslagmedium naar bijvoorbeeld een LAN-party. Door snelheden tot 2000 MB/s is de SSD misschien zelfs sneller dan wat er nu in je laptop zit!

©GMRimport

Net als de FireCuda Gaming Dock is de Gaming SSD voorzien van een industrieel ontwerp met gekleurde verlichting. In dezelfde Toolkit-software van Seagate kun je deze RGB-leds instellen in verschillende kleuren met verscheidene patronen.

Seagate FireCuda Gaming SSD

  • Tot 2TB opslagcapaciteit
  • Tot 2000 MB/s lezen en schrijven
  • RGB ledverlichting instelbaar via Seagate Toolkit
  • Slechts 1cm dik en maar 0.1kg zwaar
  • Prijs: verkrijgbaar vanaf € 184,99 (prijs kan fluctueren)

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
The Witcher 3-jubileumstream bevat Geralt-stemacteur
PU.nl
Nieuws

The Witcher 3-jubileumstream bevat Geralt-stemacteur

Wind's howling

Gisteren werd er een speciale livestream uitgezonden om het tienjarige jubileum van The Witcher 3: Wild Hunt te vieren. Daarin kwam onder andere stemacteur Doug Cockle voorbij, die de stem van Geralt of Rivia in de games inspreekt.

De jubileumstream kan hieronder in zijn geheel worden bekeken. Gedurende de stream vertelt Cockle meer over zijn ervaringen met zijn acteerwerk in de games. Daarnaast wordt in de stream gepraat over aankomende nieuwe merchandise, waaronder kleding, en de concerttour met muziek uit de games. Begin dit jaar werd al aangekondigd dat op 9 november het concert plaatsvindt in AFAS Live te Amsterdam.

Gisteren werd er al een trailer van The Witcher 3 uitgebracht om het tienjarige jubileum te vieren. De game verscheen op 19 mei 2015 voor PlayStation 4, Xbox One en pc, en kwam later ook naar PlayStation 5, Xbox Series X en S en Nintendo Switch. Het wordt gezien als een van de beste openwereld-rpg's ooit, met een uitgebreide, levende spelwereld, interessante personages en plotwendingen en hoofd- en zijmissies die spelers het gevoel geven dat hun acties en keuzes er toe doen.

Ondertussen werkt CD Projekt Red aan het eind vorig jaar onthulde The Witcher 4. De eerste trailer, die nog geen directe gameplay toont, is gemaakt op Unreal Engine 5 en draait op een "onaangekondigde Nvidia GeForce RTX-cpu". De trailer bevestigt dat Ciri de hoofdrol zal spelen, al zal Geralt of Rivia wel een rol hebben in de game. The Witcher 4 wordt een singleplayer openwereld-rpg en is het begin van een nieuwe saga, bestaande uit drie nieuwe games. Het spel komt op zijn vroegst pas in 2027 uit.

Gisteren kwam een artikel van Jacco online waarin hij terugblikt op The Witcher 3. Hij schreef: "In 2015 had ik definitief de bodem van de put bereikt. Vanwege mijn gebrek aan energie was eigenlijk niets leuk of boeiend, en het dagelijks leven bestond daardoor enkel uit grinden voor wat strikt noodzakelijk was. Videogames waren de enige effectieve manier om de gedachten te verzetten, maar weinig titels hielden me langer dan een uur bezig. Totdat The Witcher 3: Wild Hunt voorbij kwam, een game van dusdanige wereldklasse dat ik er tien jaar later nog bijna dagelijks aan denk."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Helldivers 2-update verplaatst het gevecht naar Super Earth
PU.nl
Nieuws

Helldivers 2-update verplaatst het gevecht naar Super Earth

De Illuminate moeten worden tegengehouden

De Heart of Democracy is uitgekomen, waardoor de oorlog nu op Super Earth zelf plaatsvindt.

Onlangs ging Galactic Emergency al van start in Helldivers 2, waarbij de vijandige Illuminate via een zwart gaat Super Earth bereikte en aanviel. Met de nieuwe Hearth of Democracy-update worden Helldivers voor het eerst naar de thuisplaneet gestuurd om daar het gevecht aan te gaan.

"De Illuminate krioelen nu in onze steden, terroriseren inwoners en vernietigen de infrastructuur", zo wordt op PlayStation Blog gemeld. "Het is tijd om de wapens op te pakken en te vechten voor de kostbare funderingen van de democratie. Helldivers, keer terug naar jullie planeet en verdedig wat rechtmatig van ons is." In tegenstelling tot eerdere gebieden in Helldivers 2, betekent de nieuwe update dat spelers nu tussen wolkenkrabbers vechten.

Onlangs bleek overigens dat Helldivers 2-ontwikkelaar Arrowhead Game Studios hun volgende game helemaal zelf bekostigt. Dat wil overigens niet zeggen dat de samenwerking met Sony niet is bevallen: "PlayStation is geweldig. Helldivers zou niet zonder hen bestaan. We staan er voor open om in de toekomst weer met ze samen te werken."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!