Gerucht: Xbox Game Pass nog niet naar Switch
Gamer.nl
Nieuws

Gerucht: Xbox Game Pass nog niet naar Switch

Volgens Brad Sams en Jason Schreier krijgt de Nintendo Switch in de nabije toekomst nog geen ondersteuning voor Xbox Game Pass. Wél kan op of voor de E3 dit jaar een aankondiging verwacht worden van de Ori-games voor de Nintendo-console.

Twee weken geleden ontstond het gerucht dat er een samenwerking tussen Microsoft en Nintendo op komst was waarbij Xbox Game Pass naar de Nintendo Switch zou komen. Ook Ori and the Blind Forest en Ori and the Will of the Wisps werden gehint voor het platform.

Brad Sams, die hoofdredacteur is bij Petri.com en veel interne bronnen heeft bij Microsoft, vertelt nu echter dat Xbox Game Pass voorlopig nog niet naar de Nintendo Switch komt. Wél beweert Sams dat Microsoft ambitieus is en plannen heeft om Game Pass naar vrijwel elk platform te brengen, waaronder pc en zelfs televisies. Echter wordt de Switch niet genoemd als platform in deze gesprekken.

Ook Jason Schreier, bekend journalist van Kotaku, bevestigt op het forum van ResetEra dat er binnen Microsoft niks wordt genoemd over Switch-ondersteuning voor Xbox Game Pass. De Ori-games, die volgens geruchten ook naar de Nintendo Switch komen, kunnen volgens Schreier wél worden verwacht. Schreier zegt dat deze spellen op de E3 van dit jaar, of wellicht zelfs eerder, aangekondigd worden voor de Nintendo-console.

Eerder deze maand werd ook onthuld dat Microsoft Xbox Live-ondersteuning gaat brengen naar de Nintendo Switch en mobiel. Dit werd bekend uit een schema van het bedrijf in aanloop naar de Game Developers Conference, die later deze maand plaatsvindt.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Paradox onthult deze week grand strategygame Project Ceasar
Gamer.nl
Nieuws

Paradox onthult deze week grand strategygame Project Ceasar

Op 8 mei om 15:00 uur Nederlandse tijd

Paradox Interactive doet aanstaande donderdag een nieuwe grand strategygame genaamd Project Ceasar uit de doeken.

De game wordt uitgegeven door Paradox en ontwikkeld door Paradox Tinto, een enkele jaren geleden in Barcelona opgerichte ontwikkelstudio. "25 jaar lang heeft Paradox games ontwikkeld en uitgegeven die je van het Romeinse keizerrijk naar de sterren brachten. We zullen nu op die reputatie voortbouwen met een nieuw ontwerp van Studio Tinto, dat voortborduurt op een kwart eeuw aan ervaring."

Veel details over Project Ceasar zijn er nog niet, maar gezien het feit dat er over een grand strategygame wordt gepraat betekent dat er grootschalige, strategische gevechten in het spel zullen zitten. Fans vermoeden dat het om Europa Universalis 5 gaat. Volgens het bedrijf moet het in ieder geval de volgende stap binnen het genre betreffen. Op donderdag 8 mei om 15:00 uur Nederlandse tijd wordt de game onthuld via YouTube.

Zoals hierboven gemeld heeft Paradox ruimschootse ervaring met strategiegames. Het bedrijf is verantwoordelijk voor gamefranchises als Hearts of Iron, Victoria, Crusader Kings en dus Europa Universalis.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gerucht: Call of Duty: Black Ops 7-battle pass geeft toegang tot gelimiteerde modi
Gamer.nl
Nieuws

Gerucht: Call of Duty: Black Ops 7-battle pass geeft toegang tot gelimiteerde modi

Op dit moment worden gelimiteerde modi nog aan alle Call of Duty-spelers geboden

Sommige van de gelimiteerd beschikbare modi zullen in het aankomend najaar te verschijnen nieuwe Call of Duty-spel mogelijk achter betaalde battle passes zitten.

Hedendaags worden met elk nieuw seizoen in Call of Duty-games nieuwe modi geïntroduceerd in de multiplayer die maar voor een bepaalde tijd beschikbaar zijn. Deze modi zijn echter wel beschikbaar voor alle spelers. Daarnaast bestaan er betaalde battle passes in de games waarmee spelers voornamelijk cosmetische items vrijspelen. Deze battle passes hebben zowel gratis als betaalde 'tiers'.

Insider TheGhostofHope claimt nu dat sommige van deze gelimiteerde modi in de Call of Duty-game die aankomend najaar gepland staat achter een betaalde battle pass zullen zitten. Dat zou betekenen dat deze modi niet meer voor iedereen beschikbaar komen, maar alleen voor mensen die betalen voor de battle pass. Het zou overigens niet per se over alle gelimiteerde modi gaan, maar wel de meest uitgebreide modi met uitvoerige beloningen.

De nieuwe Call of Duty-game is vooralsnog niet officieel onthuld. Er lekken echter al geruime tijd details over de game. Het zou om Call of Duty: Black Ops 7 gaan, en een direct vervolg op Black Ops 2 worden. De game zou zich in 2035 afspelen en personages als Woods en Mason zouden terugkeren. De campagne zou daarbij met vier spelers in co-op speelbaar zijn, en een grote openwereldmap genaamd 'Avalon' bevatten. 'Omnimovent' zou terugkeren en er zou zelfs over muren gerend kunnen worden.

In de Zombies-modus zou de oorspronkelijke crew terugkeren, al zou het om versies van de personages uit andere dimensies gaan. Daarbij zou de modus uit rondes bestaan en in ieder geval een remake van Tranzit bevatten. Ook zou de modus verschillende moeilijkheidsgraden hebben en, zoals eerder gelekt, de grootste op rondes gebaseerde speelmap tot nu toe voor de modus bevatten.

De multiplayer tot slot zou een modus voor 32 versus 32 spelers bevatten. Ook zouden diverse populaire Black Ops-maps een futuristische remake krijgen. Tot slot zou geboekte progressie uit de multiplayer het vorig jaar verschenen Black Ops 6 meegenomen kunnen worden. Dit is normaliter niet het geval in Call of Duty-games, dus dat zou een grote wijziging zijn.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!