Hololens 2 aangekondigd door Microsoft
PU.nl
Nieuws

Hololens 2 aangekondigd door Microsoft

Dit weekend is de Hololens 2 aangekondigd door Microsoft. De mixed reality-bril wordt later dit jaar gelanceerd en gaat 3500 dollar kosten.

Op het Mobile World Congress-evenement in Barcelona is de Microsoft Hololens 2 aangekondigd. Volgens Microsoft wordt de volgende generatie mixed reality-headset comfortabeler en meeslepender dan zijn voorganger en gaat het de manier van werken veranderen.

De Hololens 2 heeft een gezichtsveld dat meer dan twee keer zo groot is als dat van zijn voorganger. Ook is de bril door het gebruik van een nieuwe dieptesensor en algoritmes beter in het volgen van de handen van de gebruiker en ondersteunt het gezichtsherkenning via Windows Hello vanaf de lancering.

Het materiaal van de Hololens 2 bestaat uit koolstofvezel en de headset maakt gebruik van een systeem waardoor deze minder snel oververhit. Ook kan de bril makkelijk versteld worden door middel van een draaischijf en kan het vizier omhoog geklapt worden.

Watch on YouTube

Microsoft richt zich met de Hololens 2 op zakelijke klanten en beweert dat de headset vanaf het begin al van veel waarde kan zijn voor grote bedrijven. Zo zal de bril op lancering beschikken over de digitale werkomgeving Spatial, waarop meerdere gebruikers kunnen chatten en ideeën kunnen delen. Ook kunnen bedrijven het uiterlijk van de Hololens 2 naar voorkeur aanpassen voordat ze deze inkopen.

De Hololens 2 wordt later dit jaar gelanceerd en gaat 3500 dollar kosten. Ook kan de headset worden aangeschaft als onderdeel van een abonnement voor 125 dollar per maand. Microsoft heeft bevestigd dat de bril alleen verkrijgbaar gaat zijn in de Verenigde Staten, Japan, China, Duitsland, Canada, het Verenigd Koninkrijk, Ierland, Frankrijk, Australië en Nieuw Zeeland.

Lees hier of augmented reality interessant is voor games.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Deze games verdwijnen binnenkort van PlayStation Plus Extra
PU.nl
Nieuws

Deze games verdwijnen binnenkort van PlayStation Plus Extra

O.a. Monster Hunter Rise, Rogue Legacy 2 en Inscryption

Het is van een zestal games bekend dat ze binnenkort uit de line-up van PlayStation Plus Extra verdwijnen.

De spellen zijn te zien in het Last Chance to Play-menu op PlayStation-consoles (via Eurogamer), waarmee wordt aangegeven dat ze binnen enkele weken - waarschijnlijk begin juni - van de dienst verdwijnen. Het gaat om de volgende games:

  • Monster Hunter Rise

  • Rogue Legacy 2

  • Inscryption

  • After Us

  • Kayak VR: Mirage

  • Avicii Invector

Dat betekent dat PS Plus Essential- of Premium-abonnees die een van deze titels nog kosteloos willen spelen, dat zo snel mogelijk moeten doen.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Death Stranding 2-wereldtournee doet verschillende steden aan
PU.nl
Nieuws

Death Stranding 2-wereldtournee doet verschillende steden aan

Niet te verwarren met de muziekconcerten rondom Death Stranding

Kojima Productions heeft afgelopen week Death Stranding World Strand Tour 2 aangekondigd, een tournee die twaalf wereldsteden aandoet en waarmee de aanstaande release van Death Stranding 2: On the Beach wordt gevierd.

Veel details over wat bezoekers kunnen verwachten zijn er nog niet, behalve dat het een viering moet worden van "alles rondom Death Stranding, met speciale gasten en gebeurtenissen op elke locatie".

Op 8 juni wordt de eerste editie in Los Angeles gehouden - de dag na de Summer Game Fest Kick-Off Live-show - en vervolgens worden er de rest van de zomer en het najaar plekken als Tokio, Parijs, Londen, Shanghai, Sao Paulo en Sydney bezocht. Nederlandse of Belgische steden zitten er niet bij. Meer details worden binnenkort onthuld.

Overigens moet deze tournee niet verward worden met de Death Stranding: Strands of Harmony World Tour, een tournee die specifiek draait om de muziek uit de games die dit en volgend jaar verschillende internationale steden aan doet.

Death Stranding 2: On the Beach komt op 26 juni naar PlayStation 5. Diverse acteurs en actrices uit de eerste Death Stranding keren terug, waaronder Léa Seydoux, Norman Reedus en Troy Baker. Ook Shioli Kutsuna en Elle Fanning hebben rollen in de game. Lees hier een aantal pas naar buiten gekomen details over de game.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!