Kingpin krijgt remaster op pc en consoles
PU.nl
Nieuws

Kingpin krijgt remaster op pc en consoles

3D Realms en Interplay hebben een remaster van de klassieke shooter Kingpin aangekondigd, genaamd Kingpin: Reloaded.

De remaster wordt ontwikkeld door Slipgate Ironworks en komt ergens dit jaar naar pc, PlayStation 4, Xbox One en Switch. De game kan op de systemen die het ondersteunen in 4K gespeeld worden en krijgt op pc ook controllerondersteuning. Verder worden er nieuwe missies en een conversatiesysteem toegevoegd en wordt de gameplaybalans herzien.

Kingpin verscheen oorspronkelijk in 1999 op pc en staat vooral bekend om de gewelddadige gameplay, waarin spelers een stad verkennen en rivaliserende bendes met een groot wapenarsenaal neerhalen. Reloaded krijgt overigens een No Violence-modus waarin het geweld teruggeschaald wordt. Of de soundtrack van Cypress Hill ook in de remaster terugkeert, is niet bekend.

6 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
gimbal2
20 januari 2020 - 13:37

“Of de soundtrack van Cypress Hill ook in de remaster terugkeert, is niet bekend” – Hopelijk wel maar ik vermoed van niet, er was een periode waar de game in de budget bakken lag zonder muziek. Ik kan alleen maar aannemen dat de licentie was verlopen en te duur was om te vernieuwen.

Psychoot
20 januari 2020 - 12:23

Supervet, deze game had voor zijn tijd echt mooie vuur graphics uit de flamethrower etc.
De MP heb ik ook veel gespeeld op LAN.

BertThaBest
20 januari 2020 - 12:19

Leuk nieuws. Helaas was mijn pc erg crappy destijds zodat ik steeds niet heel ver kon komen. Vond het wel een ruig spel met een leuke setting, veel geweld en een spel waarbij je ook veel kon verkennen. Ik herinner me nog het commentaar van Boris van de PU, hij zei dat de personages er veelal uitzagen als opgepompte worstenbroodjes, wat ook wel zo was.

Ze moeten de game wel flink aanpassen/vernieuwen, anders zal het niet zo boeiend zijn om tegenwoordig nog te spelen.

Th00mz
20 januari 2020 - 09:30

Oh nice! Dit is een leuke verrassing, dacht laatst nog om eens terug te keren naar de game.
Ik kan mij herinneren dat ik hem vroeger als kind heel moeilijk vond.. misschien toch maar eens terug kijken.

Wel leuk dat ze in hun ‘pack shot’ een classic “Big Box” gebruiken. Love it.

rvdno
22 januari 2020 - 13:21
Antwoord aan  Th00mz

@Th00mz Hij was zeker moeilijk haha.. vooral omdat je met niks begon!
Het eerste wapen dat je kon krijgen was een loden pijp :D.

rvdno
20 januari 2020 - 08:44

Heel gaaf dit!! ga ik zeker aanschaffen. Heb het origineel toen der tijd uitgespeeld.
Het origineel is beter bekend onder: Kingpin Life of Crime.
Overigens ook nog op steam te krijgen voor de liefhebbers.

Ik kijk er igg naar uit!