Update: Playtonic kondigt Yooka-Laylee and the Impossible Lair aan
PU.nl
Nieuws

Update: Playtonic kondigt Yooka-Laylee and the Impossible Lair aan

Update: Yooka-Laylee and the Impossible Lair is vandaag aangekondigd door Playtonic en Team 17. Het spel moet later dit jaar lanceren voor pc, PlayStation 4, Nintendo Switch en Xbox One.

Origineel bericht: De ontwikkelaar van de 3D-platformer Yooka-Laylee, Playtonic, hint op Twitter mogelijk naar een nieuw spel.

De studio, bestaande uit diverse voormalige Rare-ontwikkelaars die onder andere aan Banjo-Kazooie en Donkey Kong Country hebben meegeholpen, plaatsten een mysterieuze tweet. In het filmpje vragen fans waar de studio op dit moment aan werkt, waarna de ontwikkelaar een reeks oog-emoji's plaatst.

Onder de tweet, die gisteren is geplaatst, meldt Playtonic dat het morgen meer bekendmaakt. Mogelijk wordt de nieuwe game dus vandaag onthuld. Overigens schreef Playtonic "Bee back tomorrow." Met die woordspeling lijkt het bedrijf te hinten naar een thema rondom bijen.

In 2017 gaf Playtonic zijn eerste game, Yooka-Laylee, uit. Het spel was duidelijk gebaseerd op de 3D-platformers van weleer. Zeker Banjo-Kazooie leek een grote inspiratiebron.

5 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
watashi wa maurice desu.
07 juni 2019 - 18:39

Dit zou wel eens een leuke game kunnen worden die samen naast Donkey Kong country returns kan bestaan.
Het zijn ex medewerkers van Rare, misschien hebben sommige ook aan de snes DKC games gewerkt, en dan goed kijken naar retro studios hoe die de series in de ‘returns’ serie geëvolueerd heeft.
Als ze dan ook maar kunnen benaderen kan dit een leuke donkey Kong country game worden maar dan zonder donkey Kong.

De platform gameplay lijkt daar namelijk behoorlijk op op eerste gezicht.
De overworld kan een leuke afwisseling zijn.

bugaboo
07 juni 2019 - 16:08

Jammer dat ze van de 3D-stijl afgestapt zijn vind ik, maar ziet er wel leuk uit. Ben benieuwd naar de reviews later dit jaar.

Sisko
07 juni 2019 - 16:23
Antwoord aan  bugaboo

@bugaboo Of je kijkt het filmpje ook ipv alleen afgaan van het stilstaande beeld op de YouTube video 😉

bugaboo
07 juni 2019 - 16:31
Antwoord aan  Sisko

@Sisko Ik heb het filmpje wel bekeken. Er zitten wel wat 2.5D stukken in (Mario 3D world/land stijl), maar is toch beduidend anders dan de eerdere Yooka Laylee of Banjo Kazooie/Tooie.

Aces-82
07 juni 2019 - 15:48

Leuk! Heb me ook vermaakt met de eerste