Tripwire Interactive heeft bekendgemaakt dat Maneater 25 mei verschijnt voor pc, Xbox Game Pass en Nintendo Switch.
Dat deed de ontwikkelaar in een blogpost op hun officiële website. In het bericht schrijft de ontwikkelaar dat Maneater vanaf 25 mei speelbaar is op alle platformen. Het spel verscheen vorig voorjaar al voor PlayStation 4, Xbox One en Epic Games Store, en kwam eind vorig jaar ook naar PlayStation 5 en Xbox Series X en S.
In Maneater besturen spelers een forse haai die de kust van de Verenigde Staten terroriseert en zelfs af en toe op het droge flip-flopt om daar onschuldige mensen als snack te verorberen. Er wordt echter ook jacht gemaakt op de haai, en er zijn diverse natuurlijke vijanden te vinden.

Geinige game, leuk om in een sale mee te pakken voor één playthrough. Kort genoeg om niet (te) saai te worden, maar je moet er wel tegen kunnen dat het een beetje samey wordt na de eerste paar gebieden.
Ik pak hem wel op vanaf gamepas.
@Ziminar Exactly! Dit vind ik nou typisch een game die je via gamepass eens lekker oppakt op een middagje of wat. Ideaal !!
@Ziminar oh echt? Wanneer?
“Maneater verschijnt 25 mei voor pc en Switch.”
Sinds wanneer telt Epic Game store niet meer als pc?
Voor mij niet een game worth buying want je bent vast na enkele uren al uitgekeken. Maar ik wil hem toch dolgraag eens spelen. Hahaha
@JustSafety De game is relatief kort dus dat hebben de makers goed gedaan.