Mario-film draait meer dan een miljard dollar aan omzet in bioscoop
PU.nl
Nieuws

Mario-film draait meer dan een miljard dollar aan omzet in bioscoop

De animatiefilm blijft maar publiek trekken

The Super Mario Bros. Movie heeft wereldwijd een miljard dollar aan omzet gedraaid in de bioscoop.

Gisteren liep de omzet van de film over de miljard dollar, waardoor de film zich nu bij een kleine groep andere films mag rekenen zoals de Avatar-films, Jurassic World en The Avengers. Dit weekend is de film ook in landen als Japan en Zuid-Korea uitgekomen, waardoor de omzet is blijven stijgen.

Afgelopen maand bleek al dat The Super Mario Bros. Movie de meest succesvolle gamefilm aller tijden is. De vorige recordhouder was Warcraft, dat in totaal 439.048.914 dollar opleverde.

The Super Mario Bros. Movie verscheen begin april in de bioscoop. Jacco Peek schreef in zijn recensie: "Zie The Super Mario Bros. Movie dan ook vooral als een grappige kinderfilm met een zee aan knipogen voor de fan. Heb je écht niks met Nintendo of de iconische loodgieter, dan kun je hem prima aan je voorbij laten gaan. Heb je echter warme herinneringen aan een van de vele games, dan is een bioscoopbezoek de moeite waard, en staan er in de toekomst waarschijnlijk nog veel meer films op je te wachten."

13 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Ramirez-1
01 mei 2023 - 16:26

@ebiker

In de bewoonde wereld wel.

ebiker
01 mei 2023 - 15:25

Bestaat de bioscoop nog ?

watashi wa maurice desu.
01 mei 2023 - 14:24

@Snoop213

Ik vind beiden goed. Van mij mag jij als de ultieme fan van de donkey Kong franchise best eens op je wenken worden bediend.

Komt nog bij dat ik een nieuwe game en film ook heel graag zie gebeuren. Graag in Damme meekrijg met retro. In ieder geval voor de game.
En graag een donkey Kong film gericht op de country games en niet jaren 8 Arcade game. Ook al zou ik niet een weten hoe ze van die laatste game een film kunnen maken zou ik dat ook liefste niet zien.

Dus laat maar komen.

Snoop213 (gebruiker is geblokkeerd)
01 mei 2023 - 15:18

Deze gebruiker is verwijderd

watashi wa maurice desu.
01 mei 2023 - 17:15

@Snoop213

Ik hoop het en kan na de Mario film ook bijna niet anders dan Country omdat ze dat fast ook gebruikt hebben.

Ik hoop dat je gelijk hebt.
Donkey Kong heb ik altijd wel van iets volwassener humor gezien dan Mario eus dat mag van mij wel. Ik vond de humor in Mario best ok maar vooral wel simpel.

Een film waar cranky kong een grote rol speelt in de stijl van de sarcastische aap uit de games zou wel leuk zijn.

Sven
01 mei 2023 - 10:52

@EmielHuizinga Dat heeft die al 50x gedaan 😉

EmielHuizinga
01 mei 2023 - 12:41
Antwoord aan  Sven

@Sven of de 40 miljoen euro

hulstpower
01 mei 2023 - 09:53

@-JK- ligt er aan hoe life action kan zelda best goed doen, kijk naar films zoals lord of the rings, warcraft fantasy doet het gewoon vaak goed. En denk dat life action zelda heel goed zal doen.

-JK-
01 mei 2023 - 10:48
Antwoord aan  hulstpower

@hulstpower ik denk dat de film (als tie er komt) dan ook genomineerd gaat worden voor bepaalde prijzen omdat de hoofdrol speler niet zal spreken. Het word een hele kunst om dat voor elkaar te krijgen om Link elke keer in de reden te vallen wanneer hij iets zou willen zeggen.
Ik hoop dat het aspect dan ook op avontuur en dungeons zit ipv verhaal. Ik zou zelf voor Ocarina of Time kiezen om te verfilmen. Een hoop characters die het verhaal voor je kunnen vertellen.
Maar in in Twilight Princess vind ik het onderbreken van Link het best gelukt, moest wel een paar keer glimlachen toen dat gebeurde.

Snoop213 (gebruiker is geblokkeerd)
01 mei 2023 - 09:09

Deze gebruiker is verwijderd

EmielHuizinga
01 mei 2023 - 08:58

Hopelijk bereikt deze film de 20 miljoen

EmielHuizinga
01 mei 2023 - 08:57

@-JK- dat wil ik ook graag

-JK-
01 mei 2023 - 08:52

Ik denk als er van The Legend of Zelda een films uit zou komen, dat die het niet zo goed zou doen als de Mario film. MAAR TOCH WIL IK DAT ER EEN ZELDA FILM KOMT!!! sorry 🙂