Max Payne vierde deze week zijn twintigste jubileumjaar. De ontwikkelaars van de games blikten terug op de franchise in een video.
In de video van Remedy Entertainment komt onder andere Sam Lake aan het woord. Hij is niet alleen de schrijver van de game, zijn uiterlijk is ook voor Max Payne zelf gebruikt. Ook de stemacteur die Payne van een stem voorziet – James McCaffrey – komt langs.
De eerste Max Payne verscheen in 2001 op pc en kwam daarna ook naar PlayStation 2 en Xbox. Max Payne en het vervolg zijn ontwikkeld door Remedy Entertainment en stonden vooral bekend om 'bullet time', waarmee de actie op het scherm vertraagd werd terwijl Max in het rond schoot. De derde Max Payne verscheen in 2012, maar sindsdien is er niets van de franchise vernomen.
Damn! Wat een goede herinneringen heb ik aan deze games. De sfeer, het verhaal, bullet time, het dual wielden, etc. Deze games waren hun tijd ver vooruit. Wat zou ik hier nog graag een vervolg en/of remaster van zien. Maar de kans dat dat gebeurt is helaas heel klein.
@Tinus Tussengas-1
ja net zo als UNdying was ook zo mooi spel uit rond die tijd en The Wheel of Time
heb ik toen ook met plezier gespeeld …
De sfeer in die games waren echt goed net zo als Kingpin: Life of Crime 🙂
Zeer mooie games hebben ze gemaakt heb ze bijna allemaal gespeeld 🙂
Death Rally,Max Payne 1 2 3 , Alan Wake + uitbreiding , Quantum Break en Controle
Toch wel een leuk lijstje als ik het zeggen mag ..
Soldier of Fortune is van Raven Software / Activision
@ravw I know. Maar bedoelde meer dat ik die beiden erg gaaf vond toentertijd. 😉
@The_Scratcher
waren ook mooie spellen
heb ze beide ook veel gespeeld
Max Payne en Soldier of Fortune wat heb ik die KAPOT gespeeld zeg!