Project xCloud vanaf 15 september onderdeel van Xbox Game Pass Ultimate
PU.nl
Nieuws

Project xCloud vanaf 15 september onderdeel van Xbox Game Pass Ultimate

Vanaf 15 september wordt Project xCloud toegevoegd aan Xbox Game Pass Ultimate. Dat laat Microsoft weten in een postop Xbox Wire.

Vooralsnog wordt xCloud alleen uitgerold voor Android-apparaten in 22 landen, waaronder Nederland. De cloudgamingdienst wordt kosteloos toegevoegd aan Game Pass Ultimate, dat 12,99 euro per maand kost en toegang geeft tot Game Pass voor pc en Xbox One, en Xbox Live Gold.

Zo'n honderd games zijn speelbaar bij lancering, waaronderMinecraft Dungeons, Destiny 2, Tell Me Why, Gears 5 en Yakuza Kiwami 2.

Ter ere van de release kondigt Microsoft ook een aantal nieuwe telefoonaccessoires aan in samenwerking met Razer, PowerA, 8BitDo en Nacon. Zo verschijnt er een speciale Xbox-versie van de Razer Kishi, twee MOGA XP-controllers en een telefoonclip van PowerA, deSN30 Pro-controller van 8BitDo en een Xbox-headset van Steelseries.

Een releasedatum voor iOS is nog niet bekend.

7 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
sandervs
05 augustus 2020 - 08:44

Ik wil dit wel proberen alleen heb ik een iPhone 🙁

hulstpower
04 augustus 2020 - 21:46

Wat je niet ziet maar wat ze nu testen is ook touchscreen controls. Er us nu maar 1 game senua en vind het niet lekker spelen voor zo game. Misschien 2 platformer of racer was beter geweest.

Matsie
04 augustus 2020 - 20:55

Ik heb de Razer Kishi, dikke aanrader!

melody
04 augustus 2020 - 19:25

Wel gaaf dat het kan. Op mijn wifi en 4g thuis helaas nog matig speelbaar door de vertraging.

-it-
04 augustus 2020 - 17:13

Vet hoor. Zeker met 5G straks (nu al in de randstad en Eindhoven) helemaal mooi dit. Ben heel erg benieuwd waar dit heengaat. Wel heel cool, Ori spelen in de trein, of een potje Warzone.

marco300
04 augustus 2020 - 16:06

Heb zo’n clip gekocht bij Ali. Perfect en geen geld.

kleinekoosjer
04 augustus 2020 - 15:35

Super.. in mijn geval moet ik wel nog eventjes wachten op de iOS versie, maar super vet om te zien dat het uitgerold gaat worden en Xbox in een klap zich begeeft op de handheld markt 🙂