Er is bijna een halfuur aan gameplay uitgebracht van de aankomende racegame Need for Speed Heat.
Na een kort filmpje bevat onderstaande video veel gameplay waarin zowel races overdag als nachtracers getoond worden. Spelers kunnen daarbij kiezen uit verschillende personages en wagens.
's Nachts kunnen illegale racewedstrijden worden gereden waarmee spelers 'Rep' verdienen om het level van hun avatar te verhogen. De Speedhunter Showdown is een gesanctioneerde racewedstrijd die gedurende de dag kan worden uitgevoerd. Hiermee verdienen spelers 'Bank' om hun auto's aan te passen en te upgraden.
Need for Speed Heat verschijnt aanstaande vrijdag op PlayStation 4, Xbox One en pc.
Ga deze zeker even uitproberen met EA Access!
Gisteren de game al gedownload op Origin en er inmiddels een paar uur inzitten. Ik heb nog heel veel niet gezien maar tot nu toe is het een hele leuke arcade racer!
@Goldenpants02 Mag ik vragen wat voor setup je draait? Ik heb geen wereld systeem maar ben er opzich nog altijd te vreden mee
intel core i7 5820k
16GB DDR4 RAM
Asus Geforce GTX1060 Dual OC 6GB
Game zelf altijd op 1080p zonder problemen (100FPS in BF5, 80FPS in de nieuwe COD) voor mij prima! maar hier kom ik niet verder als 40/60 en het ziet er grafisch echt niet super uit naar mijn idee)
Ik heb zelf de volgende PC:
R5 2600
RX 580
16GB RAM op 3000mhz
Ik moet heel eerlijk bekennen dat ik de precieze FPS niet weet die ik haal maar het speelt in ieder geval een stuk vloeiender als 40-60 volgens mij. Ik kan er later even naar kijken voor je.