Nieuwe Rocket League-modus verandert bal in doelzoekend projectiel
PU.nl
Nieuws

Nieuwe Rocket League-modus verandert bal in doelzoekend projectiel

Ontwikkelaar Psyonix heeft een nieuwe modus uitgebracht voor Rocket League. De nieuwe modus werd aangekondigd met een trailer.

Heatseeker is de naam van de tijdelijke nieuwe Rocket League-modus en is vanaf 16 april beschikbaar voor een week. In Heatseeker is de bal een projectiel die automatisch richting een doel gaat. Elke keer als hij wordt aangeraakt of van richting verandert versnelt die. Om deze snelle bal de baas te kunnen zijn, moeten spelers een supersnel reactievermogen hebben. De trailer van de nieuwe modus is hieronder te bekijken.

Rocket League is nu uit op verschillende platformen. Lees hier onze review over de game.

6 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
wootism
12 april 2020 - 10:47

Ik zou die link onderaan het artikel naar de review even weghalen :p
Een 7,5 geven en het hebben over een karige Singleplayer en een te zweverige zwaartekracht…. tijden veranderen zullen we maar zeggen.

RonnyVman
10 april 2020 - 23:38

Het blijft een van de beste games ooit gemaakt!

hu9o
10 april 2020 - 17:51

Jeej.

Toch speel ik die speciale modi die soms tijdelijk beschikbaar zijn meestal maar 1 keer. En daarna toch weer gewoon de ranked ladder in.

Sabor
10 april 2020 - 18:32
Antwoord aan  hu9o

@hu9o
Dat doe ik inderdaad ook.
En de blijvende andere modes speel ik ook alleen voor de wekelijkse quests.

CommanderKeen
10 april 2020 - 15:58

Soort van 3d Pong dus.

Sabor
10 april 2020 - 17:43
Antwoord aan  CommanderKeen

@CommanderKeen
Inderdaad. Klinkt wel leuk.