Ontwikkelaar Croteam heeft een verhalende trailer uitgebracht voor Serious Sam 4. Het langverwachte vervolg komt deze week uit.
Het derde deel stamt uit 2011, dus het is even geleden dat er een nieuwe game in de first-person shooter-serie is uitgekomen. In Serious Sam 4 ligt de mensheid onder vuur wanneer vijandelijke Mental-hordes zich over de wereld verspreiden en onze samenleving vernietigen. De Earth Defense Force is het laatste verzet tegen de invasie en wordt geleid door Sam 'Serious' Stone.
Het vierde deel werd in 2013 aangekondigd. Een deel van de ontwikkeling werd betaald met opbrengsten uit een Humble Bundle van de ontwikkelaar. Serious Sam 4 komt op 24 september uit voor pc en Google Stadia, andere consoles volgen in 2021.
Zag net ff gameplay op Youtube maar pfieuw wat slecht.
En ik was na de trailers echt positief, damn son!!!!
Dit wil ik niet eens gratis spelen. Serous Sam 4 loopt hopeloos achter.
De graphics lijken nauwelijks verbeterd t.o.v. deel 3, maarja, is te verwachten; dit soort games verkopen tegenwoordig niet erg goed meer.
@oropher het zit niet eens op een psnow of gamepass zo slecht is het.
@hulstpower Serious Sam is gewoon om lekker hersenloos te knallen. De graphics kun je ze niet echt kwalijk nemen als je je bedenkt hoeveel enemies je in 1x op je scherm gepropt krijgt, als ze de graphics naar God of War niveau zouden tillen zou je toch wel een behoorlijke PC moeten hebben om dat fatsoenlijk te draaien. Begrijp me niet verkeerd ik vind de graphics ook niet goed uitzien maar Serious Sam is gewoon voor lekker wat te knallen en dat ga ik vanaf morgen ook doen. Even een weekje wat te doen voordat Crash Bandicoot 4 uitkomt 🙂
@hulstpower psnw en gamepass zijn geen kwaliteitsmerk.
Dit ziet er zo dom uit.
Instant buy.
@DevTrunks hahaha idd, zat al zo van ? een verhaal….
Geweldig!