Hyperstrange heeft de shooter Crossbow: Bloodnight onthuld.
Crossbow: Bloodnight speelt zich af in 1139. De kerk zweert het gebruik van de kruisboog af, omdat diens krachten duivels zouden zijn. De Coven of Crossbow, een eeuwenoude orde van jagers dat de balans tussen hemel en hel controleert, is het daar niet mee eens, zeker niet omdat er allerlei duivelse wezens op aarde arriveren. Spelers gebruiken een kruisboog met verschillende schietmodi. Snelle gameplay is daarbij het toverwoord.
De ontwikkelaar, bekend van games als Postal: Brain Damaged en Elderborn, liet weten dat de game naar Steam komt. Wanneer is nog niet bekend – volgens de Steam-pagina verschijnt het spel wanneer "de sterren goed staan". Hieronder is de aankondigingstrailer van het spel te zien.
Jammer dat mensen zijn vergeten wat het verschil is tussen indie en triple A developers.
Ik heb het in ieder geval toegevoegd aan mijn lijst om te volgen
Na het spelen van doom eternal doet dit enorm pijn aan mijn ogen.
Hier koop ik in elk geval geen RTX 3080 voor 😉
Kan aan mij liggen, maar het enige snelle aan deze game lijken de pijlen te zijn.
Of is het nu expres in slomo opgenomen ?
Dit soort games zijn er voor een selecte groep gamers. Ik behoor daar niet toe en zal hem hooguit een keertje binnenhalen om “te testen”. dan na 2 dagen weer van mijn pc verwijderen voor euh.. waarschijnlijk andere onzin 😉
Is nu hip om games met lelijke graphics uit te brengen ofzo? Kan zijn dat de gameplay wel sterk staat maar vind het zo schraal overkomen wanneer je niet een beetje met de tijd mee gaat als nieuwe game.
@HunterSeeker Het is een niche waar schijnbaar behoefte aan is. Leuk voor indiestudio’s om in te duiken. Kan mij er erg mee vermaken, moet ik zeggen.
Ik reserveer vast de GOTY editie.