Zeldzame Sonic-sneakers van Puma in beeld
PU.nl
Nieuws

Zeldzame Sonic-sneakers van Puma in beeld

Paramount Pictures plaatste een promotievideo waarin het ontwikkelproces voor de speciale Sonic-sneakers te zien zijn. De schoenen zijn gemaakt in samenwerking met Puma en The Shoe Surgeon.

De schoenen zijn enkel gemaakt voor promotiedoeleinden en zijn dus niet te koop in de winkels. In onderstaande video is het handwerk te zien dat nodig was om de schoenen te maken. In totaal zijn er ook maar vijf paar schoenen geproduceerd. Waarschijnlijk krijgen de sneakers geen grotere oplage voor Sonic-fans.

Sonic The Hedgehog draait vanaf vandaag in de Nederlandse bioscopen.

1 Reactie
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
martijn3107
12 februari 2020 - 12:36

Er zijn wel 2 andere Puma Sonic schoenen afgelopen weekend uitgekomen voor verkoop. 1 van de 2 kun je hier zien: https://eu.puma.com/nl/nl/pd/puma-x-sonic-rs-x%C2%B3-color-trainers-2/374313.html?dwvar_374313_color=01