Rapper Soulja Boy komt met een nieuwe console. Dat laat hij weten op Twitter.
De nieuwe console, vermoedelijk genaamd Soulja Game Console, is te zien op het Instagram-kanaal van het apparaat. Daaruit blijkt dat het een kleine, rechthoekige console is met een zwarte, lichtgevende aanknop. Ook heeft heeft het twee usb-aansluitingen aan de voorzijde die in ieder geval lijken te werken met de Dualshock 3-controller.
In 2018 bracht de rapper ook al een eigen console uit, maar moest in december stoppen met de verkoop daarvan omdat het bleek te gaan om 'op bestaande producten gebaseerde apparatuur'. Nu zegt hij de console 'van begin af aan' te bouwen.
De console moet 'binnenkort' verschijnen. Verdere details zijn nog niet bekend.
Dit bericht bekijken op Instagram
Een bericht gedeeld door SouljaGame Console (@souljagameconsole)
Coming soon? De comments bij de foto’s verklappen dat dit een veredelde emulator is van $ 80,-. Anberic X Pro heet het apparaat, 800 games ingebakken waarvan ‘de mooiste’ PSX kwaliteit games zijn. Zie meer info; https://www.youtube.com/watch?v=R8hVmslVyX0
Ik denk dat dit de tweede keer wordt dat hij mag stoppen met de verkoop, als dat vorige keer al moest vanwege ‘op bestaande producten gebaseerde apparatuur’.
Die gast heeft echt een missie om in de bak te belanden. Voor de lering ende het vermaak, zoek de JohnTron youtube video eens op over de voorgaande soulja boy “consoles”.
Lekker artikel jongens… dualshock 3… je bedoelt fake chinese ds3 controllers met een singleboard emulatie console… niets nieuws waardig aan behalve dat hij troep probeert te verkopen alsof het goud is..
Eerste indruk: kabels aan de voorkant is echt superlelijk.
Beter kan hij eerst zijn schooldiploma halen.
@Ollongren Waarom hij is miljonair.
@TommyVercetti wellicht draagt het voor hem bij aan het nemen van meer doordachte beslissingen.
@Ollongren Beetje onlogisch, ik denk dat juist een schooldiploma hem gewoon naast ons zou zetten. Wil je knallen en scoren dan zal je echt buiten je oevers moeten treden.
Al die imperiums zijn niet opgebouwd door binnen de lijntjes te kleuren.
@Pascal08 nee, maar voor elke kendrek lamaar heb je 3 mc hammers. Hoe beter de basis hoe minder kans op dit soort verspilde moeite en weggegooid geld.
Tja met een vermogen van 30 miljoen…weet je ook niet meer wat je moet doen…met je poen…
Verdiept in zijn speeltjes, als ik dit heronder had…had ik toch geen zin in spelletjes denk ik zo.
BMW i8 die $ 164.000 kost. Evenzo bezit hij een Bugatti Veyron ter waarde van $ 1, 7 miljoen en Porsche 911 ter waarde van $ 100.000.
Zijn andere auto’s zijn Bentley Muslane die $ 120.000 kost & Rolls Royce Ghost ter waarde van $ 320.000. Bovendien is hij dol op Lamborghini en bezit Lamborghini Gallardo Spyder die $ 119.000 kostte. Zijn Lamborghini kost ongeveer $ 240.000.
Evenzo heeft de rapper drie andere auto’s; Ferrari 458 Italia ($ 250.000), Bentley Continental GT ($ 220.000) en BMW X6 ($ 45.000).
O boy o boy o boy, hier gaan we weer. Zal me niets verbazen als het een single board computer is die emulaties draait als raspberry pi.
Hmm dit lijkt wel héél erg op de Xbox one…
Maar is dit gewoon een pc in een klein kastje of iets anders?