Nintendo heeft Super Mario Maker 2 voor Switch aangekondigd. Dat deed het bedrijf tijdens zijn Direct-presentatie vanavond.
De game bevat nieuwe functies, maar Nintendo heeft nog niet bekendgemaakt wat deze precies inhouden. Wel is duidelijk dat er hellingen in dit vervolg gemaakt kunnen worden. Dat zat niet in het origineel. De game komt in juni 2019 uit.
De eerste Super Mario Maker verscheen in 2015 op de Wii U en kwam een jaar later ook uit op de 3DS. De game laat spelers eigen tweedimensionale Mario-levels samenstellen. Spelers kunnen zelf bepalen waar platformen, items en vijanden staan. Het zelfgemaakte level kan online geplaatst worden zodat andere gamers het kunnen spelen, wanneer de maker in kwestie zelf het level uit kan spelen.
Weet niet of ik dit ga kopen, maar ziet er voor levels die je zelf kan maken wel erg goed uit. Daarnaast past het spel echt perfect op de switch.
Heb MM nooit zelf kunnen uitproberen omdat ik geen Wii U had dus, maybe. Keek altijd MM filmpjes van Uberhaxornova op youtube dat hij lastige levels van andere ging doen, echt geniaal.
Eigenlijk is dit wat ik van deel 1 al hoopte. Ik koop hem toch wel. Maar ik hoop dat er verder behalve schuine zijden ook heel veel andere opties bij komen.
Een stukje Mario 2 zou mooi zijn. Kunnen we cross-overs gaan maken met groentes die in de grond zitten en gewoon Mario 3 levels.
Bijvoorbeeld.
Ik had een Mario maker 1 gehoopt dus Mario maker 2 is nog beter.
Hoewel ze dit net zo goed Mario maker deluxe hadden kunnen noemen want het zal in de basis foch deze game zijn.
Maar goed nu komt het niet over als een uitgebreide port.
Dus ik hoop dat er ook zoveel aan toegevoegd is dat het ook niet voelt als een port.
Toch koop ik het.hahah
@watashi wa maurice desu. Ik verwacht dat er sowieso meer vijanden in zitten. Ik hoop stiekem ook op de 3 munten per level zoals deze in New Super Mario bros. zitten. Dit maakt het interessanter om een level te verkennen.
Deze ga ik zeker kopen
OMG YESSSSSSSS.
Kan niet wachter wil echt weten wat er allemaal inzit. Hiervoor haal ik zeker Nintendo online
Heb weliswaar meer lol met het spelen van andermans levels gehad dan met het bouwen ervan maar met meer dan 100 uur aan fun is een deeltje 2 wel verantwoord 😁😁😁
IK
WIL
DIT
@Shadow Is toch al op de WiiU?
@Devenace voor FIFA 19 was toch al FIFA 18? Voor DQ 11 was toch al DQ 10?
@Devenace je TV uit 19noah deed het toch ook gewoon?