De actie-rpg Torchlight 2 verschijnt op 3 september op PlayStation 4, Xbox One en Switch.
Dat hebben uitgever Perfect World Entertainment en ontwikkelaar Panic Button aangekondigd. Het spel werd oorspronkelijk ontwikkeld door Runic Games en kwam in 2012 al op pc uit.
Torchlight 2 werd geprezen door critici en fans. De game zit vol met random levels, vijanden en loot. Spelers kunnen kiezen uit vier klassen en verkennen een open wereld. De consoleversie van het spel werd eerder dit jaar al aangekondigd.
Leuk hoor. Maar ga het niet nog een x aanschaffen. Word tijd dat het eenmaal aanschaffen word en spelen op je platform naar keuze.
@Oxymorphone zolang de eigenaren van die platformen nog een deel van de opbrengst mee krijgen zullen ze nooit akkoord gaan met 1 prijs. Waarom zou Sony akkoord gaan met een game download op hun systeem als microsoft het geld ervoor heeft ontvangen?
Torchlight 2 is een hele goeie looter, teminste op pc dan…veel mods etc.
En inderdaad ideaal voor de Switch, Diablo speelt ook heerlijk op dat apparaatje.
Lijkt me wel leuk om te spelen op de Switch
Torchlight II, terwijl ze ook bezig zijn met Torchlight Frontiers de opvolger? Ach ja, 20 € voor een (7 jaar oude) remaster voor mensen die een diabloesque fix nodig hebben (op de PS4). Er zijn slechtere deals te bedenken.
@GRDavies er staat niets over remaster hoor. Dit is gewoon torchlight 2. Ik vraag me vooral af of de consoles ook mod ondersteuning zullen hebben. TL2 heeft een zeer levendige mod community en dat is imo ’t grootste bestaansrecht boven andere genre genoten zoals diablo en path of exile.
@darkmanwls je hebt helemaal gelijk, volgens mij is torchlight II ouder dan de PS4 en is inderdaad daar niet eerder op uitgebracht. Maar ze passen het logischerwijs aan vanwege de verschillen PC en console (qua input mogelijkheden). Dat maakt het in mijn optiek een remaster.